„PASKUDY. UGLYDOLLS” w kinach na Dzień Dziecka!

plakat filmu paskudy

fot. materiały prasowe

 

Są wyjątkowe, niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. Choć Paskudy to pogodne i rozśpiewane stworki, ich kinowa przygoda niesie za sobą ważne przesłanie.

Porywająca animowana komedia, której bohaterami są postaci z nowej bardzo popularnej na świecie serii zabawek, które wkrótce pojawią się w polskich sklepach. Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Paskudowo. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom?

Moxy oraz mieszkańcy krainy różnorodności pokazują, że każdy ma prawo do bycia sobą! Warto być otwartym na odmienność, ponieważ bycie innym czyni nas wyjątkowym. Każdy z nas może budować swoje poczucie wartości, np. zastanawiając się nad tym, kim jest, co potrafi. Możemy też wspólnie dbać o to, aby w naszym najbliższym otoczeniu każdy mógł się czuć swobodnie, aby nie oceniać siebie nawzajem, nie wyśmiewać, pomagać sobie.

Przebojowe piosenki stworzone specjalnie do filmu wykonują KAMIL BEDNAREK, ANNA KARWAN, JOANNA KOŁACZKOWSKA.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.