PARFOIS wypuszcza limitowaną kolekcję sportową

kolekcja Parfois

fot. mat. prasowe

Kolekcja jest inspirowana sportem: ruchem, równowagą i rytmem. Stworzona dla kobiet żyjących w mieście, które pomiędzy codzienną gonitwą znajdują czas na zadbanie o siebie.

Wrzesień to dobry moment na zmiany lub na powrót do tego, co zostało na jakiś czas zawieszone. Marka stawia nam wyzwanie, aby nie stracić orientacji i aby każde ciało mogło się odpowiednio wyrazić. Nie ma wątpliwości, że dobrostan i wygoda również są częścią mody.

Kolekcja Sportowa łączy elementy, które zachowują równowagą pomiędzy wygodą i estetyką. Znane akcesoria marki są interpretowane na nowo. Uwagę zwracają takie produkty, jak torba z nylonu czy buty sportowe. Top i legginsy są zaprojektowane w taki sposób, aby ciało miało wolność ruchu. Oprócz tego zostały wprowadzone rzeczy bardziej techniczne jak butelka na wodę i mata do jogi.

W tej kolekcji tkaniny techniczne i futurystyczne mieszają się z neutralnymi kolorami, będąc w zgodzie z obecnymi trendami. Widać miejskie wpływy w takich modelach jak bluzy oversize i czapki z daszkiem.To części garderoby, które mogą być używane na siłowni, w parku czy na ulicy miasta.

kolekcja sportowa

fot. mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.