Pantene Expert Keratin Rapair

Pielęgnacja włosów

Linia Pantene Expert Keratin Repair w zaledwie 2 minuty naprawia uszkodzenia powstałe w wyniku stylizacji włosów oraz zabezpiecza kosmyki przed kolejnymi uszkodzeniami. Teraz możesz tworzyć najrozmaitsze stylizacje bez obaw o kondycję swoich włosów.

Uszkodzony włos może tracić do trzech razy więcej protein niż włos zdrowy. W konsekwencji włosy stają się jeszcze bardziej osłabione i narażone na jeszcze poważniejsze uszkodzenia. Linia Pantene Expert Keratin Repair dedykowana jest włosom narażonym na osłabienie oraz zniszczonym. Kosmetyki przywracają gładkość włosom, sprawiają, że zyskują one odporność na uszkodzenia i chronią przed kolejną utratą protein. Zasadniczym elementem tej podwójnej funkcji jest specjalistyczny skład triple-blend, zawierający unikalną kombinację polimerów ochronnych, które pokrywają każdy włos cienką warstwą, chroniącą je od nasady aż po same końce. Powłoka ta naprawia i uszczelnia każde pojedyncze pasmo, chroniąc proteiny i zapobiegając ich utracie (szczególnie keratyny). Im dłuższy włos, tym bardziej podatny na uszkodzenia. Rygorystyczne i niezależne testy laboratoryjne przeprowadzone przez Textile Research Institute w Princeton wykazały, że technologia nowej kolekcji Pantene Expert Keratin Repair jest w stanie cofnąć uszkodzenia powstałe nawet w ciągu 2 lat.

Jako osoba, która widzi, jakie uszkodzenia powoduje na co dzień nadmierna stylizacja i zabiegi chemiczne, globalny ambasador Pantene i topowy stylista gwiazd, Danilo, jest pod wrażeniem osiągniętych rezultatów: – “Większość kobiet posiada suszarkę, lokówkę i prostownicę, w czym nie ma nic złego, dopóki dbasz o swoje włosy. Trzeba uporać się ze źródłem problemu, poprzez naprawę już powstałych uszkodzeń, a także zapobiegać dalszym uszkodzeniom. Tak właśnie działa Pantene Keratin Repair“.

W linii Pantene Expert Keratin Repair znajdziesz: szampon – ok. 30 zł/250 ml, odżywkę – ok. 30 zł/200 ml, maskę do włosów – ok. 37 zł/200 ml, serum na końcówki – ok. 37 zł/100 ml.

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.