Bezpieczne opalanie z marką Janda

kremy do opalania Janda

Jeśli jeszcze nie robiłaś zakupów kosmetycznych na wakacyjny wyjazd, masz okazję kupić nowości do opalania od marki Janda.

Jakie filtry wybierać? Przede wszystkim dostosowane do swojej karnacji. Osoby, które mają jasną skórę, powinny stosować preparaty z SPF 50 (to oznacza, że do poparzenia słonecznego dojdzie 50. razy później niż doszłoby do niego bez zastosowania filtra). Posiadacze cery śniadej, która łatwo się opala i nie ma tendencji do poparzeń, mogą postawić na nieco niższą ochronę, np. SPF 30. Oferta produktów z filtrami oraz pielęgnujących po opalaniu jest z roku na rok coraz bogatsza. Naukowcy coraz więcej wiedzą o promieniowaniu słonecznym więc mogą udoskonalać produkty przed nim chroniące. Innowacyjne produkty wprowadziła w tym roku marka JANDA. Poza standardowymi filtrami UVA i UVB są wzbogacone o kompleks przeciw IR (światło podczerwone) i VL (światło widzialne), który zapobiega uszkodzeniu włókien kolagenowych i działa łagodząco. Co jeszcze? Produkty do opalania JANDA wyróżniają się luksusową formułą – nie tylko pięknie wyglądają i pachną, ale również przyjemnie się je aplikuje, a skóra nie jest po nich lepka (szybko się wchłaniają). Pielęgnację uzupełni luksusowy balsam niezbędnik po intensywnym opalaniu – również od JANDY. Błyskawicznie koi i nawilża dzięki wysokiej zawartości D-panthenolu, alantoinie, ekstraktowi z aloesu i witaminie E.

W Rossmannie dostępne są:

  • Janda luksusowy balsam niezbędnik po opalaniu, cena 25,99 zł/150 ml
  • Janda luksusowy balsam do dobrego opalania do twarzy i ciała SPF 30, cena 39,99 zł/150 ml
  • Janda luksusowy krem ochronny do twarzy SPF 50, cena 29,99 zł/50 ml

1 Comment

  • Aldo pisze:

    Poszukuję kosmetyków do i po opalaniu marki JANDA. Czy istnieje szansa,że pojawią się w sklepach lub w sprzedaży wysyłkowej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.