Olej nagietkowy CV Primary Essence

Olej nagietkowy marki CV Primary Essence przyspiesza regenerację skóry. Dzięki zawartości karotenoidów i trójterpenów sprzyja gojeniu się ran. Ale to tylko czubek góry lodowej jego wspaniałych właściwości.

Olej nagietkowy koi podrażnienia, również te wynikające z przedawkowania słońca czy depilacji: woskowej, cukrowej, laserowej. Utrwala również opaleniznę. Systematycznie stosowany likwiduje szorstkość skóry, zmiękcza ją i intensywnie nawilża. Chroni przed stresem oksydacyjnym. Przeciwdziała rozstępom.

Olej z nagietka działa grzybobójczo i bakteriobójczo, dlatego stosuje się go przy leczeniu trądziku. Hamuje rozwój paciorkowców i gronkowców. Jego lecznicze właściwości wykorzystywane są nie tylko w kosmetyce, ale i medycynie, przy infekcji gardła, krtani, jamy ustnej, zapaleniu spojówek. Jest niezastąpiony przy odleżynach i odmrożeniach, a także zmianach żylakowych.

Olejek eteryczny z nagietka zawarty w oleju CV Primary Essence odpręża, obniża ciśnienie tętnicze krwi. Po stresującym dniu warto więc dodać go do kąpieli.

Cena 185 zł/150 ml.

KOSMETYKI CV PRIMARY ESSENCE SĄ DOSTĘPNE NA

http://www.alchemiaurody.pl/

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.