Okulary – modny dodatek, który chroni Twój wzrok i młody wygląd.

Okulary

Fot: mat. pras.

Okulary przeciwsłoneczne są nie tylko modnym gadżetem i uzupełnieniem stylizacji, ale również zapewniają ochronę oczu. Trzeba podkreślić, że okulary przeciwsłoneczne z filtrem chronią rogówkę, soczewkę i siatkówkę, a dodatkowo zapewniają ochronę spojówce i powiekom.

Zatem to nie tylko ochrona i zdrowie oczu, ale również opóźnianie starzenia się skóry okolic oczu (promieniowanie UVA uszkadza włókna kolagenowe w delikatnej i cienkiej skórze okolic oczu). No i na koniec należy pamiętać, że odpowiednia ochrona przed światłem poprawia jakość i komfort widzenia, ponieważ ograniczenie dopływu światła do oczu pozwala uzyskać optymalną ostrość widzenia. Warto więc zainwestować w okulary z atestami i najwyższej jakości.

Czy zatem „zdrowo” znaczy, że będzie nudno?

Na szczęście nie! Od kilku lat projektanci prześcigają się w projektowaniu modnych oprawek, więc jest w czym wybierać. Okularów przeciwsłonecznych używamy cały rok, jednak to właśnie latem królują w stylizacjach nie tylko jako uzupełniający dodatek, ale jako akcent przewodni. W asortymencie francuskiej projektantki Caroline Abram w najnowszej kolekcji jest wiele modeli awangardowych, drapieżnych i ciekawych, ale również kobiecych, eleganckich i klasycznych. Szeroki wachlarz kształtów, kolorów oprawek oraz szkieł, pozwoli wybrać idealne okulary przeciwsłoneczne. Będzie zatem szalenie modnie i zdrowo.

Zobacz najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w wakacyjnym sezonie w stylizacjach do pracy, na randkę czy festiwal muzyczny.

Okulary - modny dodatek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.