Okulary Clip On od Belutti – praktyczny dodatek na lato

okulary Clip On

fot. mat. prasowe

 

Letnie stylizacje kochamy za kolory oraz ciekawe dodatki, m.in. okulary przeciwsłoneczne. Jednak osoby, które mają wadę wzroku i nie przepadają za soczewkami kontaktowymi, nie zawsze mogą sobie na nie pozwolić. Idealnym rozwiązaniem okazują się okulary Clip On!

Okulary Clip On – na czym polega ich innowacyjność?

Belutti Clip On to okulary, które łączą funkcje zarówno okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Dzięki specjalnej nakładce z filtrem UV 400 oraz polaryzacją, można szybko zamienić swoje oprawy korekcyjne w stylowe okulary przeciwsłoneczne. Jak? Wystarczy, że przymocujesz nakładkę do frontu opraw. Dzięki niewidocznym magnesom jest to dziecinnie proste!

Największą zaletą okularów typu Clip On jest to, że nie tylko korygują wzrok, ale także chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym, którego w letnich miesiącach nie brakuje. Oprócz niezwykle praktycznych funkcji, spełniają one także rolę stylowego dodatku do letnich stylizacji.

okulary Belutti

fot. mat. prasowe

 

Dopasuj do swojego stylu!

Bogaty asortyment marki Belutti pozwala na wybranie okularów, które idealnie będą pasowały zarówno do kształtu twarzy, jak i stylu. Dla miłośników klasyki najlepsze będą okulary o tradycyjnych kształtach z nakładkami w czarnym lub brązowym kolorze. Świetnie sprawdzą się także pilotki w neutralnych kolorach. Osoby, które uwielbiają wyróżniać się z tłumu, również znajdą coś dla siebie – nakładki Clip On z lustrzaną powłoką całkowicie odmienią wygląd okularów!

okulary clip on Belutti

fot. mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.