Odżywki do rąk i paznokci

serum do rąk

Dwie nowe odżywki do rąk i paznokci. Jedna wygładzająca, druga regenerująca. Trwałe efekty widać już po 10 dniach regularnego stosowania.

SKONCENTROWANA ODŻYWKA DO RĄK I PAZNOKCI W BALSAMIE z serii REVITAPEX™ Eveline Cosmetics

Odżywka w balsamie do rąk to nowatorska formuła, która w miejsce doraźnego odżywienia / nawilżenia wierzchnich warstw naskórka, oferuje spektakularne wygładzenie i skuteczną ochronę przed zewnętrznymi czynnikami odpowiedzialnymi za wysuszenie i kruchość (temperatura, chlor, promienie UV, urazy mechaniczne). Starannie opracowany, zgłoszony do 2 patentów profesjonalny system wygładzania REVITAPLEX wykazuje ponadprzeciętne rezultaty nie tylko dla skóry dłoni, ale również paznokci: 2x bardziej odporne, wzmocnione paznokcie już po 10 dniach stosowania. Bogata w kwas pantotenowy i keratynę receptura wykazuje niezwykłe rezultaty zarówno w pielęgnacji dłoni, jak i paznokci już po 10 dniach stosowania. Formuła błyskawicznie się wchłania, tworząc na powierzchni skóry i paznokci rewitalizujący, ochronny film. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości. Cena ok. 13,99 zł / 125 ml.

ULTRASKONCENTROWANA ODŻYWKA DO RĄK I PAZNOKCI W BALSAMIE z serii REVITAPEX™ Eveline Cosmetics

Odżywka w balsamie do rąk to nowatorska formuła, która w miejsce doraźnego odżywienia / nawilżenia wierzchnich warstw naskórka, oferuje spektakularne wygładzenie i skuteczną ochronę przed zewnętrznymi czynnikami odpowiedzialnymi za wysuszenie i kruchość (temperatura, chlor, promienie UV, urazy mechaniczne). Starannie opracowany, zgłoszony do 2 patentów profesjonalny system wygładzania REVITAPLEX wykazuje ponadprzeciętne rezultaty nie tylko dla skóry dłoni, ale również paznokci: 2x bardziej odporne, wzmocnione paznokcie już po 10 dniach stosowania. Bogata w niacynę i keratynę receptura wykazuje niezwykłe rezultaty zarówno w pielęgnacji dłoni, jak i paznokci już po 10 dniach stosowania. Cena: ok. 13,99 zł / 125 ml.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz