Odkryj magiczny świat Pratchetta w kawiarni z serca Londynu

magiczny świat Pratchetta w kawiarni z serca Londynu

Do polskich księgarni trafiła już „Pasterska korona” – ostatnia powieść znanego brytyjskiego pisarza Terry’ego Pratchetta. Książka, na którą miłośnicy fantastyki czekali z niecierpliwością, jest magicznym ukoronowaniem kultowej serii „Świat Dysku”. 21 i 22 maja warto odwiedzić kawiarnie COSTA COFFEE, gdzie oprócz pysznej kawy, będą czekały specjalne promocje dla fanów fantasy.

Kultowej serii „Świat Dysku”, uznawanej za klasykę fantastyki, nie trzeba przedstawiać fanom gatunku. Elfy, czarownice, a nawet słonie – to świat doskonale znany wielbicielom dobrej literatury i mistrza Terry’ego Pratchetta. Jego najnowsza propozycja – „Pasterska korona” – jest ostatnią częścią tej niezwykłej serii. Książka opowiada o młodej czarownicy Tiffany Obolałej, której przygody fani Pratchetta śledzą od wielu lat. Wybitny brytyjski autor po raz kolejny zabierze nas w magiczną podróż po świecie, w którym dobro przeplata się ze złem, a światło walczy z ciemnością.

Nie ma nic bardziej odprężającego, niż chwila spędzona z kubkiem aromatycznej kawy i dobrą książką w ręku.

To idealne połączenie znajdziesz w sieci kawiarni COSTA COFFEE, która wraz z Wydawnictwem Prószyński i S-ka uzupełnia swoją książkową kolekcję o ostatnie dzieło Terry’ego Pratchetta. W weekend 21 i 22 maja na fanów autora będzie czekać wyjątkowa niespodzianka. Każdy, kto w tym okresie odwiedzi COSTA COFFEE, otrzyma voucher promocyjny na zakup słynnej serii „Świat Dysku”.

„Pasterska korona” to kolejna pozycja w kawiarnianej bibliotece COSTA COFFEE. Literacka kolekcja powstała w ramach współpracy z wydawnictwem Prószyński i S-ka i wspólnej akcji – „Zaczytaj się do … ostatniej kropli kawy”. Jak przystało na prawdziwie londyńską markę, w następnych miesiącach do książkowego zbioru dołączą nowe brytyjskie tytuły.

Zanurz się w lekturze i daj się wciągnąć do fantastycznej krainy baśni i humoru. Legendarna mieszanka ziaren Mocha Italia doskonale relaksuje, a przytulna atmosfera kawiarni COSTA COFFEE zachęca do odkrywania tajemnic świata magii, czekających w najnowszej powieści „Pasterska korona”. Spróbuj wiosennych nowości w wersji light lub klasycznych kaw Flat White i Corto, na których profesjonalni bariści wyczarują małe dzieła sztuki. Odwiedź COSTA COFFEE, delektuj się znakomitym smakiem kawy i prawdziwą literacką ucztą z Terrym Pratchettem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.