Oczyszczająca maseczka Chic Chiq

fot. mat.pras.

Kto z nas nie lubi czekolady? Co powiesz na czekoladę, po której nie przybędzie Ci kilogramów? To oczyszczająca maseczka CHIC CHIQ do twarzy w proszku z prawdziwą czekoladą, glinką fulerską oraz szczyptą lukrecji dla wyrównania kolorytu skóry i zwalczenia niedoskonałości.

Taka przyjemność sprawdzi się w chłodne, zimowe wieczory, gdy potrzebujesz chwili dla siebie. Okryj się kocem, nałóż na twarz ulubioną maseczkę i oddaj się lekturze książki, popijając ciepłą herbatę. Maseczka Chocolat jest odpowiednia dla każdego typu cery, ze specjalnym wskazaniem skóry tłustej i z przebarwieniami oraz dla tych którzy uwielbiają nieziemski zapach czekolady. Ciemna czekolada jest silnym antyoksydantem, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami, oczyszcza oraz pomaga w redukcji przebarwień na skórze. Glinka fulerska (multani mitti) od czasów antycznych wykorzystywana w Indiach do dogłębnego oczyszczania nie tylko skóry, ale także i włosów. Korzeń lukrecji jest naturalnym rozwiązaniem w walce z przebarwieniami skóry spowodowanymi trądzikiem lub nadmiernym wystawianiem skóry na słońce.

Wszystkie maseczki CHIC CHIQ są produkowane w małych ilościach dla zachowania świeżości i najwyższej jakości. Są pozbawione parabenów, PEG-ów, oleju mineralnego, nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają substancji toksycznych i są przebadane dermatologicznie zgodnie z regulacjami Unii Europejskiej

Ceny: maska w bambusowym pudełku – 80,99 zł/100 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.