Nowość Arbonne – tusz do rzęs SPEAK VOLUMES

maskara arbonne

fot. mat. prasowe

Wielofunkcyjny, zawierający witaminy tusz do rzęs marki Arbonne. Idealny do tworzenia naturalnie wyglądającego makijażu.

Arbonne Makeup to gama produktów do makijażu twarzy podkreślających urodę miłośniczek wegańskich kosmetyków. Wielofunkcyjny tusz pozwala tworzyć efekt gęstych rzęs, poprawiając optycznie ich objętość, długość, podkręcenie i rozdzielenie. Stożkowata szczoteczka ze specjalnymi wypustkami pomaga dotrzeć do każdej rzęsy z osobna, aby dokładniej nałożyć tusz i uzyskać pożądany rezultat. Rzęsy wyglądają na wydłużone, wzmocnione i rozdzielone. Odporna na rozmazywanie, lekka formuła pozostaje na miejscu. Można ją jednak łatwo zmyć pod koniec dnia, co pomaga minimalizować ryzyko wypadania rzęs.

Speak Volumes Tusz do Rzęs to produkt wegański, bezglutenowy. Zawiera opatentowaną mieszankę polipeptydów i składników pochodzenia roślinnego. W tym peptydu z groszku i korzenia rzodkiewki, oraz wyciąg z zielonej herbaty i modrzewia, który  pomaga tworzyć wygląd pełniejszych, dłuższych rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.