Nowe oblicze pędzli i gąbeczek Real Techniques!

pędzle do makijażu

fot. mat. prasowe

 

Wieczorowy, pełen blasku czy naturalny make-up? Gdziekolwiek zaprowadzi Cię Twoja fantazja w makijażu, tam pomogą pędzle od Real Techniques. Teraz w nowej, odświeżonej wersji.

Nowa kolorystyka to wynik inspiracji odcieniami rumieniących się policzków oraz soczystych, naturalnych ust. W nowej palecie znalazły się świeże odcienie brzoskwini odpowiadające pędzlom do twarzy, soczysty róż na pędzlach do policzków oraz fiolet – jako kolor pędzli do oczu. Również pudełka z pędzlami mają nowy design i załączoną profesjonalną instrukcję do pędzla.

Nowe oblicze marki to kwintesencja trendów panujących na Instagramie w kolorystyce. W tym sezonie królował głęboki fiolet, soczysta brzoskwinia oraz brudny róż o metalicznym wykończeniu. To one są kolorami, które muszą znaleźć się na naszych oczach, policzkach i ustach, a teraz mogą także w naszych kosmetyczkach!

Pędzle wykonane są z syntetycznego, dwukolorowego włosia. Jest ono ręcznie przycięte do wybranego kształtu i długości. Dzięki temu jest miękkie, nie wypada i jest wyjątkowo trwałe. Trzonki są z gumy kauczukowej, która zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni podczas makijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.