Poczuj moc natury z nową kolekcją marki Cosel

Jedwabie, naturalność i motyle. Najnowsza linia marki Cosel to ubrania stworzone, by wydobyć kobiece piękno.

Cosel jest jedną z niewielu polskich marek, która tworzy swoje kolekcje w duchu slow fashion. Większość projektów powstaje w ograniczonych ilościach z wysokiej jakości materiałów. Cosel szczyci się zrównoważoną produkcją i szyje ubrania w Polsce. Marka prawie sto procent swoich odpadów zużywa. Stosuje oryginalny nadruk z logo zamiast zbędnych papierowych etykiet i nie stosuje plastikowych opakowań. DNA marki to zero marnotrawstwa, ograniczone kolekcje i ponadczasowość.

Projekty marki Cosel inspirowane są zmieniającą się naturą. W tym sezonie projektantka zaprasza na fascynującą podróż po świecie motyli, które są symbolem szczęścia, lekkości i wolności. Taka właśnie jest jej najnowsza kolekcja Queen of Butterflies.

Ubrania z linii wykonane są z jedwabnego szyfonu i jedwabiu habotai. Znajdziemy tu sukienki mini, midi i maxi. Przeważają żywe barwy, które przywodzą na myśl  piękne i lekkie skrzydła motyla. Wśród kolorów są między innymi turkus i delikatny róż, intensywny niebieski z domieszką fioletu i amarantu oraz brązy wymieszane z pomarańczą. Queen of Butterflies charakteryzuje się zwiewnością i harmonią. Oryginalny drukowany wzór tworzy niezwykłą spójność, która zachwyca energią.

Kolekcja Cosel to idealna propozycja dla nowoczesnych kobiet, które uwielbiają odważne kolory, a zarazem cenią sobie delikatność i naturalność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.