NITE by ADA FIJAŁ

moda Ada Fijał

fot. mat. prasowe

 

Niezależna, świadoma siebie, jednocześnie podchodząca do życia z dystansem. Nieprzewidywalna. Taka jest  definicja kobiety w najnowszej kampanii marki Born2be. W otoczeniu eklektycznych wnętrz luksusowego hotelu poznajemy historię kobiety, która pragnie postawić wszystko na jedną kartę wedle zasady: There is no limit!

Najnowsza kampania marki Born2be Nite by Ada Fijał prezentuje kolekcję na sezon jesień-zima 2019. Nie zabrakło w niej kobiety-dynamit, w którą wciela się popularna aktorka, Ada Fijał! Kobieta nieprzewidywalna, z ogromną chęcią na zrobienie czegoś szalonego w luksusowym hotelu, udowadnia, że życie na własnych zasadach opłaci się każdemu! Bawi się, tańczy, flirtuje z obsługą, a wszystko to w klimacie funky, niczym z filmu Quentina Tarantino! Fotografie i materiał video przypominają kadry niedopowiedzianych historii, tym samym dając duże pole do własnej interpretacji.  Nite ma symbolizować noc, podczas której wszystko może się zdarzyć! Wystarczy odważyć się sięgnąć po więcej!

nite by Ada Fijał

fot. mat. prasowe

Choć w najnowszej kampanii Born2be widać sporo odniesień do mody lat 70. , to marka reinterpretuje je po swojemu. W linii jesień-zima 2019 nie zabrakło futerek w mocnych kolorach, jak również spodni z rozszerzanymi nogawkami. Bohaterka kampanii, Ada Fijał, znana z wyrazistego stylu, idealnie odnalazła się w szalonych stylizacjach i w roli niepokornej turystki!

W kolekcji znajdziemy również zwierzęce printy, które w szczególności widać na klasycznych botkach. Obok nich stylowe śniegowce, które pozwolą przetrwać nawet najbardziej srogą zimę. Królują grubo plecione dzianiny oraz zawsze modna kratka i plisy. Najnowsza kolekcja Born2be zaskakuje kolorami, wzorami i przemyślanym konceptem, który pod hasłem NITE przybiera jeszcze bardziej oldschoolową formę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.