Nife

Uwielbiam połączenie prostoty, funkcjonalności i aktualnych trendów w modzie, a takie znajduję u Nife, która na rynku mody istnieje od 2005 roku!

Tekst: Ewa Żmuda -Jankowska

W ich propozycjach znajdziemy niemal wszystkie elementy garderoby – od sukienek po marynarki i spodnie. Mają proste w formie, wygodne, produkowane z wysokiej jakości polskich dzianin projekty. Doskonale sprawdzają się podczas nieoficjalnych wyjść, kiedy można porzucić uniform i wybrać mniej zobowiązujący strój. Dziewczyny swoją inspirację czerpią głównie z obserwacji rzeczywistości. Skupiają się na kontrastach w odbieraniu mody biznesowej oraz na obserwacji trendów. „Chcemy pokazać kobietom, że nie muszą rezygnować z kobiecości i wyrażania siebie przez normy ubioru obowiązujące w ich miejscu pracy.” Ubrania Nife przypadną do gustu młodym, aktywnym zawodowo kobietom, które lubią zakupy online. „Na przestrzeni ostatnich lat zauważyłyśmy nową grupę kupujących, zainteresowaną trendami i nowinkami ze świata mody. O d kilku sezonów konsekwentnie w każdej naszej kolekcji pojawią się bardzo charakterystyczne modele, które nierzadko wybierane są przez gwiazdy i blogerki.” Projektantki mają też stronę internetową ze sklepem on-line oraz ciekawie prowadzonym blogiem, na który sama od czasu do czasu zaglądam.

Nife kolekcja wiosna-lato 2015-2 Nife kolekcja wiosna-lato 2015-3

Nife kolekcja wiosna-lato 2015-4Jak oceniacie polski przemysł modowy i jak widzicie jego przyszłość? 

Obecnie widzimy silny trend, którym jest „moda na modę”. Zauważamy coraz więcej świadomych klientek, które dokładnie wiedzą, jak chcą być ubrane. Czytają artykuły o modzie, interesują się trendami, poszukują ciekawych stylizacji i nie boją się ich nosić. Nie da się ukryć, że konsumenci bardziej niż kiedyś doceniają polskich producentów. Cieszy nas to bardzo i liczymy, że ta tendencja się utrzyma.

Innych projektantów znajdziecie w wiosennym ONLY YOU nr 3/2015:

only-you-nr3-2015-wiosna-anna-starmach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.