Niesamowity sylwester w Alpina Sport w Muszynie

fot. mat. pras.

Ośrodek Alpina Sport w Muszynie dotychczas znałem z tego, że od czasu do czasu wysyłałem tam na sportowe obozy swoje dzieci. Fakt faktem, że zawsze wracały z takich pobytów zadowolone i podekscytowane. Pod koniec 2017 roku natrafiłem jednak na ciekawą ofertę tego miejsca. Ośrodek Alpina Sport w Muszynie oferował bowiem Sylwester dla dorosłych – w tym również dla par z dziećmi. Postanowiłem skorzystać z okazji i całą rodziną pojechaliśmy tam na sylwestra.

Alpina Sport Sylwester z Lampionami. Taka była myśl przewodnia. Prowadzą to od kilku już lat w podobnym klimacie – więc śmiało można wpisać w wyszukiwarkę Alpina Sport forum czy Alpina Sport opinie i poczytać recenzje. Ja osobiście po ostatnim pobycie mogę polecić ośrodek każdemu.

Przedsmak sylwestra

Sylwester to szczególny dzień w kalendarzu, kiedy żegnamy stary rok, a witamy nowy, który mamy nadzieję przyniesie nam tylko dobre chwile. Warto witać go wraz z rodziną i przyjaciółmi, w miłej, szampańskiej atmosferze. Tak też i my postanowiliśmy i wybraliśmy ofertę przygotowaną przez Alpina Sport, znalezioną gdzieś na lokalnym forum. Alpina Sport oferowało coś więcej niż samą zabawę z lampką szampana, ale i kilkudniowy pobyt w ośrodku, z którego skrzętnie skorzystaliśmy.

Zarówno my, jak i nasze dzieci, lubimy wyjazdy w polskie góry i jazdę na nartach. W samym ośrodku nie jest to możliwe, ale busik wozi gości za darmo na pobliski stok Szczawnik. Odjeżdża w tę i z powrotem co około kwadrans, więc nie trzeba na niego za długo czekać.

Fajną atrakcją o wymiarze integracyjnym dla gości ośrodka Alpina Sport w Muszynie był kulig z pochodniami – bardzo klimatyczny, zakończony góralskim ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Na chętnych czekała wizyta w chacie grillowej, gdzie skosztować można było góralskich przysmaków, takich jak regionalna kwaśnica czy bigos.

W samym ośrodku prócz wygodnych pokoi – czystych i schludnych, można było skorzystać z sauny, siłowni i kawiarenki.

Sylwester z DJ-em

Po pierwsze muszę pochwalić organizatorów za rozłożenie osobno sali tanecznej i jadalnej – dzięki temu przy stołach dało się swobodnie rozmawiać, a jak ktoś chciał sobie tylko tańczyć, mógł przejść do drugiej sali. DJ puszczał rzeczywiście świetną, dopasowaną do różnych gustów muzykę, także najnowsze hity, które zespół na żywo być może w ogóle by nie zagrał.

Jedzenie było wyśmienite, podobnie jak towarzystwo i zaplanowane atrakcje, w postaci puszczania lampionów w niebo o północy, przy powitaniu Nowego Roku. Dla czterech osób przeznaczono butelkę szampana, a każda para dostała też pół litra wódki. Szampańska zabawa trwała do 3 w nocy.

Nasze dzieci podczas Sylwestra w Alpina Sport w Muszynie także miały zapewniony wieczór i noc pełną wrażeń. Mogły bawić się w gronie innych dzieciaków, pod okiem animatorki, brać udział w konkursach i witać Nowy Rok.

Więcej informacji o Alpina Sport – https://www.alpinasport.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.