Najważniejsze trendy w modzie męskiej w 2017 roku

fot. mat.pras.

Moda męska wcale nie zwalania tempa, mimo że często jest w cieniu mody damskiej. Obecne trendy mają równie wiele do zaoferowania, podobnie jak w przypadku mody kobiecej. Na co warto zwrócić uwagę w tym sezonie? Jakie style spotkamy na ulicy?

Kierując się modą należy pamiętać, że ma być przede wszystkim komfortowo oraz stylowo. Fantazyjne projekty nie zawsze nadają się do noszenia na co dzień na ulicy. Tegoroczna moda to głównie odważne, oryginalne zestawienia krojów i indywidualizm. Ubrania męskie w tym sezonie mają kilka przewodnich stylów, których nie da się nie zauważyć na ulicy!

Styl militarny

Powracający co jakiś czas styl wojskowy jest niemal pozaczasowy. Wraca prawie każdego sezonu. Styl ten przede wszystkim stawia na swobodę, funkcjonalność i wygodę. Wojskowe barwy dodają odrobinę surowości i charakteru. Wyrazistość tego stylu pozwala wyróżnić się w tłumie oraz dodać pewności siebie.

Sportowiec

Od jakiegoś czasu sportowy styl stał się jednym z bardziej pożądanych trendów. Zdrowy styl życia sprawił, że ubrania charakterystyczne dla sportowców znajdują swoje zastosowanie nawet w niektórych formalnych sytuacjach. Bluza z dobrego materiału czasami potrafi wyglądać elegancko, jeśli dobierze się do niej odpowiednie dodatki.

fot.mat.pras.

Krata i paski

Wzory w kratkę to ponadczasowe i klasyczne desenie. Charakterystyczne są garnitury czy koszule pokryte stonowaną kratą. Najbardziej popularne barwy to brązy, szarości, błękity i elementy czerwieni. Z drugiej strony do wyboru są paski, które także dość często powracają w propozycjach projektantów. Paski są dobrym wyborem do wszelkiego rodzaju jeansów czy spodni materiałowych. Do kolorowych pasków najlepszym zestawieniem będą jednak spodnie w ciemnych barwach.

Moda męska w równym stopniu pozwala na eksperymentowanie ze stylem. Decydując się na koszulę w kratę czy militarny styl, warto jednak pamiętać o odpowiednim dobraniu dodatków. Potrafią one wzmocnić lub przytłumić daną stylizację. Szukając inspiracji, warto zajrzeć do sklepów, takich jak Showroom.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.