Najpopularniejsze kostiumy kąpielowe na 2018 rok

Najpopularniejsze kostiumy kąpielowe na 2018 rok

Phot: Photogenica

Projektanci kostiumów kąpielowych w 2018 zaskoczyli wyborem materiałów i powrotem do trendów z lat 90. Jeśli chcesz być chic, tego lata możesz założyć aksamitny kostium z frędzlami, koniecznie z przywieszką do deski surfingowej.

Kostiumy zawiązywane z przodu

Znajdziesz je w modelach bikini, tankini i monokini. Za jedne z najciekawszych modeli uznano kolekcję kostiumów kąpielowych od Blue Life. Interesujące modele zawiązywane z przodu pokazały też Maaji (kostiumy z nadrukami) czy Luli Fama, pokazując modele z przednimi zapięciami w pięknym odcieniu różu.

Kostiumy z jednym ramiączkiem

To znany od dawna model kostiumu kąpielowego, który w tym sezonie ma szczególnie zyskać na popularności. Modele z jednym ramiączkiem pokazali w tym roku Luli Fama, Lybethras czy For Love & Lemons, który zaprezentował kolekcję z dużymi nadrukami.

Kostiumy z frędzlami

Pojawiły się już rok temu, ale dopiero w nadchodzącym sezonie mają w pełni zyskać na popularności. Modele kostiumów z frędzlami pokazali najwięksi gracze branży: Agua Bendita, Beach Bunny, Courtney Allegra, Silvia Ulson, Scandinavian czy Eli Madi, który zaprezentował na wybiegu piękne modele kostiumów z frędzlami z piór.

Kostiumy z wysokim wcięciem

To trend z lat 90., który wraca w pełni w 2018 roku! Pokazały go Lolli Swim, Beach Bunny i For Love&Lemons.

Kostiumy dla aktywnych

Sportowe biustonosze, długie suwaki, specjalne podczepki do deski surfingowej czy kitesurfingu – współczesny kostium kąpielowy ma być stylowy i funkcjonalny.

Kostiumy błyszczące

Moda na brokat i błysk dotarła też do kostiumów kąpielowych. Montace pokazał kostiumy błyszczące na złote i srebrne odcienie, na kolorowo błyszczały kostiumy od Rocky Gatherole i Elie Madi.

Kostiumy z innej bajki

Góra kostiumu, która zupełnie nie pasuje do dolnej części? Czemu nie? Widzieliśmy je na wybiegach już od kilku lat, ale dopiero teraz mają zyskać na prawdziwej popularności. Niedopasowane modele pokazali: Montce, Seafolly czy Issa De Mar.

Kostiumy w pastelowych kolorach

Hot as Hell, Sports Illustrated, Lulu Fama i wiele innych marek postawiło w tym roku na kostiumy w łagodnych odcieniach różu czy błękitu.

Kostiumy aksamitne

Aksamit wydaje się być mało praktycznym materiałem do pływania, ale to właśnie w jego kierunku zwrócili się projektanci w tym sezonie. Aksamitne kostiumy pokazali: ASOS, Triangl, Frankies Bikinis i Trina Turk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.