Mr Mature: test szamponu i odżywki Biovax

Faceci mają gorzej!!! Twierdzę tak dlatego, że w porównaniu z kobietami mamy naprawdę niewielki wybór kosmetyków, szamponów itd. Może to wynika z faktu, że panowie tak często nie sięgają po tego typu specyfiki lub są mniej wymagający?

Ja uważam, że skoro kobiety walczą o równouprawnienie na różnych dziedzinach, to panowie też powinni zaprotestować i poprosić o większy wybór kremów, szamponów, odżywek itd. 🙂 Żartuję, ale trochę racji w tym jest.

Ale do rzeczy. Tak naprawdę do tej pory wszystkie szampony pachniały mi podobnie – trochę chemią. Szampon, który przetestowałem, jest inny. Może dlatego, że uniseksowy? Myje włosy jak każdy inny, ale pachnie bardziej naturalnie. Nie czuć żadnej chemii. Ja mam dość gęste włosy, więc muszę trochę więcej produktu nałożyć na włosy, ale byłem zadowolony z efektu.


Zgodnie z tym, co napisał prodcent, BIOVAX to intensywnie regenerujący szampon, który daje efekt wielowymiarowej rekonstrukcji. Włosy po nim:
1. są świeże, lekkie, nawilżone, miękkie,
2. zyskują na objętości,
3. mniej się łamią,
4. mają naturalny, zdrowy połysk.
Jak mnie pouczała jedna pani ekspert, szampon przed nałożeniem na włosy należy wylać na rękę i wymieszać z woda – dobra rada, jeżeli ktoś z was jeszcze nie próbował w ten sposób nakładać szampon.

A teraz odżywka BIOVAX bambus & olej avocado, expresowa 7 w 1, Beauty Benefit.


Zapach ma jeszcze fajniejszy niż szampon. Przyjemnie i delikatnie pachnie awokado. Po wtarciu we włosy zostawiłem odżywkę na dość krótko, ponieważ producent informuje, że już po 60 sekundach należy ją dokładnie spłukać. Tak też zrobiłem.
Efekt? Włosy bardzo fajnie się zachowują. Przelewają się przez palce i ładnie lśnią, poza tym są bardzo podatne na układanie po wysuszeniu. Jestem zadowolony.
Oto korzyści, które wymienia producent:
1. pogrubienie i wygładzenie włosów na całej długości,
2. termoochrona podczas stylizacji,
3. głębokie nawilżenie i miękkość,
4. ułatwienie rozczesywania,
5. piękny połysk,
6. ograniczenie elektryzowania się,
7. podatność na układanie.

Jeśli Twoje włosy to Twoja wizytówka, zadbaj o nie we właściwy sposób!


Zdjęcia Leszek Bosak, http://leszekbosak.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.