MOJE ODKRYCIE – NOWOŚĆ PROFI

Moje odkrycie

Fot: Mat. pras.

Profi wchodzi w nową kategorię spożywczą – dania świeże, wprowadzając na rynek linię zup „Moje odkrycie”.

„Moje odkrycie” to nowość firmy Profi. To kulinarna wariacja powszechnie znanych zup kuchni polskiej. Dzięki połączeniu tradycyjnych przepisów z elementami kuchni świata, w postaci oryginalnych dodatków, powstała nowa linia zup w zaskakujących czterech smakach: ze świeżych pomidorów z lubczykiem, krem z czerwonej papryki z mozzarellą, ogórkowa z batatami oraz krem pieczarkowy z czarnuszką. Bazą wszystkich zup w nowej linii Profi są świeże polskie warzywa oraz oryginalne dodatki takie jak m.in.: słodkie w smaku bataty, nasiona czarnuszki, ser mozzarella czy zielony lubczyk. Zupy nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaków. W 100 % naturalne. Linia „Moje odkrycie” będzie sukcesywnie rozszerzana o kolejne smaki zup i produkty.

Moje odkrycie

Fot: mat. pras.

Zupy zamknięte zostały w wygodnym, jednorazowym, pojemniku. To doskonałe rozwiązanie dla osób, szukających szybkiej, zdrowej przekąski w ciągu dnia. Wystarczy podgrzać i posiłek gotowy. Wszystkie zupy są niskokaloryczne, dlatego szczególnie polecane są osobom stosującą dietę redukcyjną.

„Dzięki połączeniu tradycyjnych polskich przepisów z elementami kuchni świata oraz odważnym kombinacjom składników i smaków, stworzyliśmy nowe kulinarne odkrycie. Wszystkie nasze zupy i sałatki przygotowane zostały według oryginalnych receptur, a nietypowe przyprawy stanowią kwintesencję smaku” – mówi Paweł Gatkowski, dyrektor do spraw klientów kluczowych i rozwoju, brand managament Profi.

Odkryj swój ulubiony smak ofercie czterech świeżych zup Profi:

Zupa ze świeżych pomidorów z lubczykiem

Domowa zupa pomidorowa ze świeżych pomidorów z dodatkiem lubczyku. Skomponowana jest z najwyższej jakości polskich warzyw. Połączenie czerwonego dojrzałego pomidora z zielonym aromatycznym lubczykiem zapewnia harmonię smaku. Opakowanie tylko 129 kcal.

Zupa krem z czerwonej papryki z mozzarellą

Wyjątkowe połączenie czerwonej papryki z mozzarellą. Słodki smak, dojrzałej w słońcu papryki, dopełnia łagodny ser mozzarella. Całość przełamana została szczyptą pieprzu cayenne. Produkt bezglutenowy. Bogate źródło białka. Opakowanie tylko 129 kcal.

Zupa ogórkowa z batatami

Nowa odsłona tradycyjnej zupy ogórkowej przygotowanej na bazie polskiego ogórka kwaszonego.
Dodatek słodkiego, południowo-amerykańskiego batata, o soczystym pomarańczowym kolorze, sprawi, że tę tradycyjną zupę odkryjesz na nowo. Opakowanie tylko 92 kcal.

Zupa krem pieczarkowy z czarnuszką

Zupa o aksamitnej strukturze, której grzybowy smak i aromat, wzbogacony został dodatkiem zdrowej czarnuszki. Wykorzystywane naturalne składniki tworzą idealne połączenie. Produkt bezglutenowy. Opakowanie tylko 139 kcal. Linia zup Profi „Moje odkrycie”:

Produkt świeży. Gotowy do spożycia.
Produkt 100 % naturalny, bez konserwantów, bez barwników. Idealny dla osób dbających o linię.
Waga produktu 330 g. Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł. Temperatura przechowywania: od +2°C do +7°C.

Moje odkrycie

Fot: Mat. pras.

Daj się zabrać w kulinarną podróż już dziś i bądź odkrywcą!
Odkrywaj swoje ulubione smaki w nowej linii produktów świeżych Profi.

Profi:
Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI to czołowy na polskim rynku producent żywności. To znana i popularna marka, zbudowana w całości na polskim kapitale. Czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji żywności, przygotowuje gotowe do spożycia, wysokiej jakości dania, których wyjątkowy smak zamykany jest w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach. Nowoczesna technologia produkcyjna, niezawodna jakość produktów, a także liczne nagrody rynkowe sprawiają, że Profi cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej informacji na stronie www.profi.com.pl i www.kochamzupy.pl. Zobacz film:

https://www.youtube.com/watch?v=aH11a2b2nPc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.