Modne paznokcie w sezonie jesień/zima 2017 – znasz już najnowsze trendy?

Trendy modowe nie omijają ani salonów kosmetycznych, ani gabinetów stylizacji paznokci. Jaki jest zatem najświeższy trend w tegorocznym jesienno-zimowym manicure?

Mamy dla Ciebie kilka propozycji. A najmodniejszy manicure możesz wykonać zarówno samodzielnie, jak i skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Jesień i zima 2017/2018 to czas na sporą dawkę stylizacyjnego szaleństwa

Dlaczego? Otóż w nadchodzącym sezonie rządzić będą paznokcie pomalowane w abstrakcyjne wzory, a nawet motywy zaczerpnięte z ulicznego graffiti. Do tego wizerunki z… dziecięcych bajek! A wszystko to ozdobione efektowną biżuterią. A teraz po kolei.

Po pierwsze abstrakcyjne wzory

W tym sezonie paznokcie zmieniają się w płótno malarskie, na którym możesz swobodnie kreślić odważne plamki, kreski, abstrakcyjne wzorki, pociągnięcia, a nawet chlapnięcia. Tego typu manicure możesz z powodzeniem wykonać samodzielnie w domu. Abstrakcja nie zwalania nas jednak od precyzji. Dla naprawdę estetycznych efektów przyda się dobre wyposażenia, w tym nieprzyciągająca pyłu lampka kosmetyczna, idealnie sprawdzająca się w zabiegach pielęgnacyjnych paznokci. Wystarczy, że wejdziesz na importmania.pl i wybierzesz dla siebie odpowiedni sprzęt.

Po drugie czarno-białe ombre

Ombre nie wychodzi z mody. Także jeśli chodzi o manicure. Jedyna zmiana polega na tym, że w nadchodzącym sezonie rządzić będzie przede wszystkim czerń i biel. Dla mniej odważnych z nas polecamy ombre w wydaniu nude – modne, a jednak nieco bardziej „bezpieczne”.

Po trzecie motywy prosto z bajek

To chyba najbardziej szalony motyw w stylizacji paznokci. Ale jeśli odrobina szaleństwa to Twoja codzienność, poproś o narysowanie na paznokciach ulubionych bajowych postaci swoją manicurzystkę. Kopciuszek, a może Mała Syrenka? Jest w czym wybierać. I w czym zaszaleć!

Po czwarte efektowna biżuteria

Biżuteria zatopiona w hybrydach to propozycja dla kobiet lubiących w paznokciach efekt WOW! Mamy dobrą wiadomość – poza błyszczącymi, mieniącymi się w świetle kryształkami paznokcie w tym sezonie będą ozdobione eleganckimi i wyjątkowo efektownymi perełkami. Sukces gwarantowany!


fot. materiały prasowe

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.