DAYDREAM – kolekcja na jesień i zimę

moda na jesień

fot. mat. prasowe

Marka Renee przedstawia najnowszą kampanię Renee Design DAYDREAM na sezon jesień-zima 19/20.

Kolorystyka kolekcji silnie powiązana jest z główną inspiracją, czyli surrealistycznym, pełnym tajemniczości i romantyzmu światem. Kolory – czernie, zgaszony róż i granat, zieleń, bordo oraz brązy przełamuje połyskująca faktura tkanin. Kroje to również gra kontrastów – z jednej strony delikatne, zwiewne i miękkie, nawiązujące do ulotnego romantyzmu, z drugiej zaś wyraziste, mocne i nowoczesne, symbolizujące pewność siebie, wolność i odwagę. Lejące wiskozy, cupro czy koronki współgrają z wyrazistymi tweedami kostiumu i płaszczy.

Kampania utrzymana jest w idei świadomego snu. Zrealizowano ją we Francji w miejscowości La Fermete w majestatycznym zamku Chateau De Prye. Zamek i jego pokoje to surrealistyczny świat, w którym bohaterka czuje się pewna siebie – tańczy, odkrywa, czuje się wolna. Jest trochę szalona, zamyślona i świadoma swojej kobiecości.

Najnowsza kampania Renee Design DAYDREAM to kwintesencja barokowego stylu, który dzięki minimalistycznej i romantycznej kolekcji przybiera współczesnej formy.

sukienki na jesień

fot. mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.