Miłość to najsilniejszy narkotyk!

Miłość to najsilniejszy narkotyk!

Fot: Mat. pras.

Prezentujemy plakat filmu „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”. Historia romansu najpotężniejszego gangstera świata w kinach od 15 czerwca.

„Bardem i Cruz poszli w tym filmie swoją własną drogą. I odnieśli sukces!”
Guardian

„Są bezbłędni w każdej scenie”
Cinemania

Prezentujemy plakat filmu „Kochając Pabla, nienawidząc EscobaraHistoria romansu najpotężniejszego gangstera świata w kinach od 15 czerwca.

Fot: mat. pras.

Sensacyjna ekranizacja bestsellerowego pamiętnika „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” autorstwa Virginii Vallejo – kochanki Pablo Escobara, czyli człowieka uznawanego za najpotężniejszego i najokrutniejszego barona narkotykowego wszech czasów. W rolach głównych zdobywcy Oscarów – Javier Bardem („Mother!”, To nie jest kraj dla starych ludzi”) i Penélope Cruz („Morderstwo w Orient Expressie”, „Zakochani w Rzymie”). Ta aktorska para z prawdziwego życia po raz pierwszy wystąpiła razem na wielkim ekranie, dokładnie 10 lat temu, kiedy to w kinach pojawił się pamiętny film Woody’ego Allena pt.: „Vicky Cristina Barcelona”.Pablo Escobar – najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków jest oszacowana na 55 miliardów dolarów. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowopoznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny – powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i grozę narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.

Prezentujemy plakat filmu „Kochając Pabla, nienawidząc EscobaraHistoria romansu najpotężniejszego gangstera świata w kinach od 15 czerwca.

Fot: Mat. pras.

KOCHAJĄC PABLA, NIENAWIDZĄC ESCOBARA
w kinach od 15 czerwca 2018

Gatunek: sensacyjny, thriller, biograficzny
Produkcja: Hiszpania, Bułgaria 2017
Reżyseria: Fernando Leon de Aranoa („Księżniczki”, „Poniedziałki w słońcu”)
Scenariusz: Fernando León de Aranoa (na podstawie książki „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” Virginii Vallejo)
Obsada: Javier Bardem („Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”, „Mother!”, „Skyfall”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”), Penélope Cruz („Morderstwo w Orient Expressie”, „Zakochani w Rzymie”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Blow”), Peter Sarsgaard („Jackie”, „Blue Jasmine”, „Była sobie dziewczyna”)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.