Mikser, który ogrzewa i oszczędza czas

mikser

fot. mat.pras.

Czas świątecznych wypieków trwa. Warto w tym czasie mieć pomocnika, z którym łatwiej zrealizować wszystkie kuchenne inspiracje. Marka Breville zaprezentowała właśnie mikser ręczny z technologią HeatSoft, która ogrzewa zimne składniki ciepłym powietrzem, co znacząco skraca czas przygotowania wielu świątecznych dań i wypieków.

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się ze spotkaniami w gronie najbliższych. O ile mogą one obyć się bez śniegu, o tyle brak makowca, sernika czy piernika trudno sobie wyobrazić. Tradycyjne wypieki, jak i te bardziej wymyśle sprawiają, że czas ten stanie się wyjątkowy, a przede wszystkim wypełniony smakiem. Jednak, aby do tego doszło potrzeba wielu godzin żmudnych przygotowań. Z pomocą przychodzi marka Breville i jej najnowszy produkt – mikser z technologią HeatSoft. Dzięki niemu zimne składniki są delikatnie ogrzewane ciepłym powietrzem, które wypuszczane jest poprzez dyszę magnetyczną, doprowadzając je do temperatury pokojowej 12 razy szybciej. Eliminuje to konieczność planowania pieczenia z wyprzedzeniem.

Różne składniki wymagają różnej mocy, by miksowanie przyniosło zamierzone rezultaty. Mikser Breville posiada aż 7-stopniową regulację prędkości, która zapewnia wszechstronność miksowania wszystkich rodzajów ciast. Z kolei tryb zwiększania mocy zapewnia dodatkową moc wybranego ustawienia prędkości np. przy mieszaniu gęstego ciasta. Przycisk łatwego wysuwania końcówek umożliwia szybkie zwolnienie trzepaków przy użyciu kciuka, a zdejmowaną dyszę magnetyczną można wygodnie myć w zmywarce.

Kluczem do świątecznego sukcesu są niewątpliwie puszyste wypieki, a te nie są możliwe bez masła. W przypadku tego składnika temperatura ma niebagatelne znaczenie. Zastosowanie stopionego masła może spowodować, że wypieki będą płaskie i pozbawione puszystości, natomiast zimne masło spowoduje, że ciasto będzie zbyt gęste i ciężkie. Masło o temperaturze pokojowej jest idealne do przyrządzania puszystych i smacznych wypieków. Za sprawą innowacyjnej technologii HeatSoft osiągnięcie pożądanej temperatury jest zdecydowanie prostsze i szybsze.

Plastikowy pojemnik umożliwia przechowywanie miksera ręcznego, akcesoriów i przewodu zasilającego w jednym miejscu, zapewniając do nich wygodny dostęp oraz porządkując przestrzeń w kuchni.

Specyfikacja:

  • Technologia HeatSoft
  • Moc 270W
  • 7-stopniowy regulator prędkości
  • Funkcja zwiększania mocy zapewniająca dodatkową moc za naciśnięciem jednego przycisku
  • Przycisk wysuwania końcówek
  • Plastikowy pojemnik do przechowywania
  • 2 trzepaki, 2 mieszaki do ciasta i 1 ubijaczka do piany

Cena miksera to ok. 379 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.