Mgiełki RADICAL® – sposób na piękne włosy!

mgiełki do włosów radical

fot. mat. prasowe

Poprawiają kondycję włosów, dodają blasku, wygładzają suche pasma, pomagają odświeżyć fryzurę, ułatwiają pielęgnację – odżywki w mgiełce to kosmetyk, który warto mieć zawsze pod ręką.

Odżywki w sprayu to kosmetyk niedoceniany przez wiele z nas. Niesłusznie. Nie tylko zapewniają wygodę użycia dzięki szybkiej aplikacji, ale jednocześnie ich lekka formuła nie obciąża włosów. Dodatkowym atutem jest możliwość użycia produktu zarówno na mokre jak i suche włosy. W pierwszym przypadku odżywiają, w drugim pomagają wygładzić włosy ujarzmiając suche pasma. Marka RADICAL® proponuje dwie wersje tego kosmetyku.

RADICAL® Odżywka dwufazowa nadająca objętość

Pierwsza wersja kosmetyku to odżywka wzmacniająco-regenerująca do włosów pozbawionych objętości o potrójnej sile działania dedykowana włosom cienkim i delikatnym. Składniki aktywne odżywki to ekstrakt ze skrzypu i kwiatów lipy, który wyraźne wzmacnia i odżywia włosy oraz poprawia ich sprężystość. Kolagen nawilża oraz zwiększa grubość i objętość. Keratyna odbudowuje włókna włosów, wygładza i ułatwia rozczesywanie, proteiny jedwabiu, które intensywnie regenerują oraz chronią przed włosy przed dalszymi uszkodzeniami.

RADICAL® Odżywka dwufazowa regenerująca

Druga wersja mgiełki przeznaczona jest do włosów suchych i łamliwych. Zawarte w niej ceramidy regenerują i zwiększają odporność włosów na uszkodzenia. Ekstrakt ze skrzypu i ziaren pszenicy wyraźnie wzmacnia włosy i poprawia ich kondycję. Keratyna wypełnia ubytki w strukturze włosów, wygładza i ułatwia rozczesywanie, a kwas hialuronowy głęboko nawilża i poprawia sprężystość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.