Mężczyzna w makijażu od Maybelline

Manny Mua

Fot: YouTube/Manny Mua

Do tej pory kosmetyki do makijażu reklamowały kobiety. To się jednak zmienia. Przykładem jest ambasador Maybelline – Manny Gutierrez.

Vloger Manny Gutierrez, znany też jako Manny Mua, związał się z marką Maybelline. Tutoriale makijażu prowadzi od 2014 roku. Dzisiaj ma ponad 2 miliony subskrypcji na YouTube i ponad 3 miliony followersów na Instagramie. Sukces Gutierreza sprawił, że to właśnie on został wybrany do współpracy przez Maybelline. Manny Mua promuje już pierwszy produkt, tusz do rzęs Volum’ Express The Colossal Big Shot Mascara.

Manny Gutierrez jest drugim mężczyzną, który reklamuje kosmetyki do makijażu. Kilka miesięcy temu firma CoverGirl zaprosiła do współpracy amerykańskiego blogera Jamesa Charlesa. Eksperci branży podkreślają, że wybór obu panów to kolejny dowód na to, że moda stopniowo, ale konsekwentnie, przestaje być rozdzielana na tę męską i damską. Przewidują też ewolucję wizerunku mężczyzny – pełnego koloru, aktywnego w mediach społecznościowych, na co dzień korzystającego z makijażu.

Teraz czekamy na kosmetyki do makijażu wyłącznie dla mężczyzn. Na razie pierwszy krok postawił Giorgio Armani, wypuszczając na rynek szminkę uniseks him/her lip care.

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.