Meghan Markle pomaga w sprzedaży walijskiego złota

Meghan Markle pomaga w sprzedaży walijskiego złota

Fot: © Sprinter81/Bank zdjęć Photogenica

Ślubna obrączka Meghan Markle to prezent od królowej Elżbiety II. Wykonana jest z rzadkiego walijskiego złota. Od ceremonii ślubnej sprzedaż podobnej biżuterii znacząco wzrosła.

Chociaż od królewskiego ślubu upłynęło już kilka miesięcy, fani nowej księżnej ekscytują się jej każdą stylizacją, doborem biżuterii i uczesaniem. Do sprzedaży trafiła już limitowana kolekcja repliki sukni ślubnej księżnej Sussex, możesz też nabyć kopię (znacznie tańszą niż oryginał) tiary, którą Meghan Markle założyła na ceremonii ślubnej. Teraz wielbiciele królewskiej pary zwrócili uwagę na jeszcze jeden element ślubnej stylizacji: diamentową obrączkę z walijskiego złota. Ślubne obrączki z walijskiego złota to tradycja w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jak podaje serwis People sprzedaż podobnej biżuterii wzrosła nawet o kilkadziesiąt procent!

Sklep Clogau w Północnej Walii zanotował tak duży wzrost sprzedaży, że od ślubu Meghan i Harrego właściciele otworzyli aż 4 nowe sklepy! „Przy każdym ślubie królewskim cieszymy się większą popularnością. Tak samo było przy ślubie Williama i Kate, biznes po prostu strzela do góry. Ludzie dowiadują się o związku rodziny królewskiej z naszym złotem i zainteresowanie zakupem natychmiast wzrasta” – powiedział w rozmowie z People rzecznik prasowy Clogau. Dodał, że do oferty sklepu trafiła już obrączka inspirowana tą, którą książę Harry założył na palec świeżo poślubionej żonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.