Masz duży biust? Ta wiadomość z pewnością cię ucieszy.

Masz duży biust? Ta wiadomość z pewnością cię ucieszy.

Fot: ©doodko/ Bank zdjęć Photogenica

Panie z większym biustem doczekały się ubrań zaprojektowanych specjalnie z myślą o nich. Wiadomość wywołała aplauz w sieci.

Jeśli natura obdarzyła cię większym biustem  doskonale wiesz, jak trudne może być kupowanie ubrań. Bluzki pozornie w odpowiednim rozmiarze kończą się gdzieś w okolicy pępka. Koszule w miejscu biustu napinają się i rozchodzą, jakby guziki miały zaraz eksplodować. Aby się z tym uporać, często kupujesz ubrania rozmiar (lub kilka rozmiarów) większe, ale te po prostu nie leżą tak jak trzeba.

Problem dostrzegła niedawno sieć ASOS, która już wkrótce rozpocznie sprzedaż ubrań przeznaczonych dla kobiet z większym biustem. Wiadomość, którą ASOS ogłosiła w mediach społecznościowych wzbudziła sensację w sieci i ogromny aplauz kobiet. Nowe ubrania będą projektowane z myślą o paniach z miseczką DD do G. Wśród ubrań znajdziesz m.in sukienki z szerokimi ramiączkami (tak, na tyle szerokimi, żeby ukryć szersze ramiączka stanika), modne białe koszule czy podkoszulki, których często unikały panie z większym biustem, w obawie przed pokazaniem zbyt wiele. ASOS obiecuje, że ceny będą dostępne dla wszystkich klientów.

Sieć znana jest z kolekcji dedykowanych grupom klientów, często pomijanych przez większość producentów ubrań. Klienci w mediach społecznościowych chwalą ASOS Curve (kolekcję dla kobiet plus size), na początku tego roku sieć wypuściła też na rynek ubrania przeznaczone dla klientów poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Jesteśmy bardzo na tak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.