Masło do ciała Flora Siberica

Sen to czas głębokiej regeneracji i odpoczynku. Nie tylko dla nas, ale także dla skóry. By zmaksymalizować zbawienne procesy naprawcze, warto dostarczyć jej dawkę witamin i odżywczych składników. Przyda się odżywcze masło do ciała z botanicznej linii Flora Siberica.

Noc to magiczny czas dla naszego organizmu. Niektórzy dermatolodzy twierdzą, że najbardziej kluczowa dla naszej skóry jest godzina pomiędzy 2 a 3. To właśnie wtedy jest ona w stanie wchłonąć najwięcej składników odżywczych. Wykorzystajmy ten czas, fundując swojej skórze wieczorną pielęgnację, w postaci dawki zdrowia i witamin. Warto pamiętać o tym szczególnie teraz, kiedy nasza skóra wymaga silnej regeneracji po zimie.

Naturalne odżywcze masło do ciała na noc z sosną syberyjską Flora Siberica doskonale odżywia skórę przez całą noc. Sprawia, że o poranku zyskuje ona niesamowitą gładkość i elastyczność, stając się wyjątkowo miękka i jedwabista w dotyku. Formuła zawiera aż 98,9% składników naturalnych. Sosna syberyjska jest naturalnym źródłem unikalnej kompozycji olejków eterycznych, aminokwasów i witamin: A, E, D, które głęboko nawilżają skórę, zapewniając jej miękkość i blask. Masło certyfikowane przez ECOCERT COSMOS NATURAL.
Produkt pochodzi z naturalnej, botanicznej linii kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów Flora Siberica marki Natura Siberica. Wyjątkowe receptury pielęgnacyjne tej linii specjalnej stanowią selektywny dobór naturalnych składników oraz ziół, których skuteczność została opisana przez słynnego przyrodnika, botanika Georga Gmelina w dziele naukowym „Flora Siberica – Historia Plantarum Sibiriae”. Encyklopedia Flora Siberica to opublikowany w 1747 r. szczegółowy przewodnik po niesamowitym świecie syberyjskich roślin, prawdziwie fascynujący wgląd w piękno północnej flory oraz jej skuteczność w pielęgnacji oraz odmładzaniu ciała i włosów. Kosmetyki Flora Siberica posiadają certyfikat ECOCERT Cosmos Natural, który gwarantuje naturalny skład, a także bezpieczeństwo stosowania produktów.

Cena 41,99 zł/300 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.