Maski na dobranoc Sleep Well

fot. mat.pras.

Maseczki na dobranoc to intensywna pielęgnacja skóry po całym dniu, a jednocześnie sposoby na wieczorny relaks i dobry sen. Dzięki formule SLEEP WELL skóra czerpie dobroczynne składniki maseczki przez całą noc.

Każda maseczka zawiera:

  • Naturalną glinkę, której nie trzeba zmywać, więc skóra przez całą noc korzysta z jej dobroczynnego działania
  • Składniki intensywnie nawilżające i odżywcze
  • Zapach z nutami lawendy

SPACER PRZED SNEM GLINKOWA MASECZKA NA DOBRANOC DOTLENIAJĄCA Z EKSTRAKTEM Z NASTURCJI

Maseczka z zieloną glinka i dotleniającym ekstraktem z nasturcji polecana jest do cery zmęczonej po całym dniu. Innowacyjna maseczka, której nie trzeba zmywać sprawia, że skóra przez całą noc korzysta z jej dobroczynnego działania. Rano będzie nawilżona, aksamitnie gładka, wypoczęta i świeża. Maseczka wystarczy na co najmniej 10 aplikacji. Cena 12,99 zł/30 ml.

WIECZORNA KĄPIEL GLINKOWA MASECZKA NA DOBRANOC NAWILŻAJĄCA Z KOMPLEKSEM DREAM-MOIST

Maseczka z białą glinką i nawilżającym kompleksem dream-moist cudownie ukoi skórę wysuszoną i zmęczoną po całym dniu. Innowacyjna maseczka, której nie trzeba zmywać sprawia, że skóra przez całą noc korzysta z jej dobroczynnego działania. Rano będzie super nawilżona, jedwabiście gładka, wypoczęta i zrelaksowana. Maseczka wystarczy na co najmniej 10 aplikacji. Cena 12,99 zł/30 ml.

MEDYTACJA GLINKOWA MASECZKA NA DOBRANOC REGENERUJACA Z OLEJEM ABISYNSKIM

Maseczka z żółtą glinką i odżywczym olejem abisyńskim polecana do cery przesuszonej i zmęczonej po całym dniu. Innowacyjna maseczka, której nie trzeba zmywać sprawia, że skóra przez całą noc korzysta z jej dobroczynnego działania. Ranek przywitamy z poczuciem odżywionej, zregenerowanej, aksamitnie gładkiej i wypoczętej skóry. Maseczka wystarczy na co najmniej 10 aplikacji. Cena 12,99 zł/30 ml.

KIELISZEK WINA GLINKOWA MASECZKA NA DOBRANOC WYGŁADZAJACA Z EKSTRAKTEM Z WINOGRON

Maseczka z różową glinką i bogatym w antyoksydanty ekstraktem z winogron zadziała niczym eliksir młodości na zmęczoną po całym dniu cerę. Innowacyjna maseczka, której nie trzeba zmywać sprawia, że skóra przez całą noc korzysta z jej dobroczynnego działania. Rano cera będzie nawilżona, jedwabiście gładka, jędrniejsza, bardziej napięta i wypoczęta. Maseczka wystarczy na co najmniej 10 aplikacji. Cena 12,99 zł/30 ml.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.