Maska dotleniająca L’biotica

maska dotleniająca L'biotica

MASKA DOTLENIAJĄCA z CO2  L’biotica – ma postać tkaniny silnie nasączonej serum z wysoką zawartością składników aktywnych. Regeneracyjne działanie CO2 na skórę jest wykorzystywane przez kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Związek ten stymuluje przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych w skórze. Dzięki temu skóra jest widocznie rozświetlona i odzyskuje naturalną sprężystość.

Bogaty skład maseczki wzbogacony jest o takie składniki, jak m.in. acerola – owoc bogaty w witaminę C, prowitaminę A oraz witaminy B1, B2, PP, wapń, fosfor i  żelazo, a także karotenoidy i flawonoidy, które mają działanie antyoksydacyjne. Maska ma dobroczynne właściwości przeciwutleniające, neutralizujące wolne rodniki, przeciwdziała przedwczesnym procesom starzenia się skóry.

Dzięki nowoczesnej technologii, substancje aktywne zawarte w masce, są wchłaniane i wnikają nawet w głębokie warstwy skóry. Nasączona tkanina spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry.

Efekty na skórze po zastosowaniu maski dotleniającej z CO2  L’biotica:

– poprawia napięcie skóry i owal twarzy

– przyspiesza syntezę kolagenu

– rozświetla, poprzez stymulację przepływu tlenu i krwi w skórze

– widocznie zmniejsza rozszerzone pory

MASKA DOTLENIAJĄCA z CO2  polecana jest do całorocznej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie potrzebującej ujednolicenia kolorytu, wygładzenia i nawilżenia.

Maski na tkaninie L’biotica są dostępne w aptekach, sieci Super-Pharm, Hebe, Drogeriach Natura oraz na www.biutiq.pl

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.