Marion serum do twarzy, szyi i dekoltu

Marion Serum do twarzy

Serum do twarzy, szyi i dekoltu marki Marion dostarcza składników niezbędnych do odbudowy warstwy hydrolipidowej naskórka oraz zatrzymywania wilgoci w skórze. Serum działa kojąco i łagodząco, intensywnie ją nawilżając. Tworzy delikatny, jedwabisty film wygładzający nierówności skóry.

Skoncentrowana formuła zawiera:

  • Ekstrakt z purpurowej orchidei – hamuje rozwój wolnych rodników, przyczyniając się do spowolnienia procesów starzenia się skóry.
  • Olej monoi– tworzy na skórze film, chroniący przed słońcem, wiatrem i chłodem. Wzmacnia i zwiększa elastyczność skóry twarzy oraz długotrwale nawadnia jej powierzchnię.
  • Proteiny mleczne – od lat cenione za właściwości odżywcze i nawilżające. Docierają do głębszych warstw naskórka, poprawiając jego kondycję.

2 komentarze

  • Karina pisze:

    Serum łagodne o lekkiej konsystencji z wygodną pipetką. Dzięki regularnemu stosowaniu bardzo poprawiłam sobie stan skóry. Teraz mogę powiedzieć, że jest delikatna i milutka.

  • Jowita 29 pisze:

    Lubię te kosmetyki, maja lekką konsystencje i dobre działanie. Skora po nałożeniu jest delikatna w dotyku i elastyczna. Wygodna buteleczka z pipetka, niska cena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.