Marion Professional, Intensywnie wzmacniająca odżywka do włosów słabych ze skłonnością do wypadania

Marion Professional, Intensywnie wzmacniająca odżywka do włosów słabych ze skłonnością do wypadania
Laboratorium Naukowo-Technologiczne MARION opracowało profesjonalną linię do kompleksowej pielęgnacji włosów. Bazuje ona na organicznym oleju arganowym z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Olej arganowy jest źródłem odżywczych kwasów omega 6 i 9 oraz witaminy E. W formułach produktów został on połączony z naturalnymi aktywnymi substancjami dobranymi do indywidualnych problemów, aby dostarczyć 100% satysfakcji z pięknych, zdrowych i lśniących włosów.

Opinia:

Odżywka sprzedawana jest w dużej butelce, zbyt dużej jeśli chcesz nosić ją na siłownię czy na basen. Jest jednak bardzo łatwa w aplikacji, szybko można pokryć całe włosy. Ma przyjemną kremową konsystencję i ładny zapach. Jest oparta na modnym obecnie olejku arganowym, który pomaga nawilżyć włosy. To widoczne nawilżenie zauważyłam po ok. 2 tygodniach stosowania. Zauważyłam też, że włosy łatwiej się rozczesują, mniej przetłuszczają. Nie zauważyłam jednak, żeby włosy były mocniejsze, może wymaga to dłuższego stosowania. Chętnie będę testować ją dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.