Lourdes „Lola” Leon twarzą nowego zapachu Stelli McCartney

Lourdes „Lola” Leon twarzą nowego zapachu Stelli McCartney

Fot: Instagram/ lourdesleon

Złośliwi twierdzą, że pracę załatwiła jej słynna mama, czyli Madonna. Wielbiciele kontratakują, twierdząc, że Stella McCartney ostrożnie wybiera swoje modelki. Lourdes Leon została właśnie twarzą jej nowego zapachu.

To pierwsza kampania reklamowa nastolatki, która wkrótce oficjalnie zadebiutuje jako twarz perfum Pop. Lourdes pochwaliła się już pierwszymi zdjęciami, które pokazują nie tylko jej miękką, kobiecą stronę, ale też odrobinę drapieżnego pazura młodej buntowniczki. Ujawniła też swoje zdjęcia z innymi gwiazdami, które mają uczestniczyć w kampanii: piosenkarką Grimes, modelką Kenya Kinski-Jones i aktorką Amandlą Stenberg. Jeśli wierzyć zapewnieniom, jakie można przeczytać w komentarzach, jest na prostej drodze do stania się jednym z najważniejszych nazwisk przyszłego pokolenia Hollywood.

Stella McCarntey jest pewna swojego wyboru. – „Znam Lolę od dnia, kiedy się urodziła. To wspaniałe doświadczenie patrzeć jak dorasta i staje się inspirującą innych młodych kobiet”- tłumaczyła w wielu wywiadach. W świecie, którym rządzą media społecznościowe, słynna modelka na pewno przyczyni się do większego zainteresowania zapachem i jego sprzedaży.

Lourdes „Lola” Leon twarzą nowego zapachu Stelli McCartney

Fot: Instagram/lourdesleon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.