Lotion Pielęgnacyjny marki Galénic – powinnaś go mieć

fot. mat.pras. Galenic

Zapewne większość kobiet zna Lotion Pielęgnacyjny marki Galénic. A jeśli nie, to czas go poznać. To podstawowy produkt pielęgnacyjny, który powinna mieć każda kobieta. Zwiększa on skuteczność codziennej pielęgnacji.

Doświadczenie i wiedza marki Galénic to dobór odpowiednich składników i łączenie ich w optymalny sposób, który zapewnia wysoką skuteczność głównego składnika aktywnego, a także perfekcyjną stabilność i bezpieczeństwo kosmetyku. Od czasu rynkowej premiery Lotion Pielęgnacyjny//do Pielęgnacji zyskał status produktu pielęgnacyjnego nr 1 marki Galénic.

To coś więcej niż zwykły lotion nawilżający. To prawdziwy produkt pielęgnacyjny, który zwiększa skuteczność codziennej pielęgnacji skóry. Ta wyjątkowa sezonowa edycja limitowana bardziej oddziałuje na nasze zmysły. Butelkę zdobią eleganckie kwiaty piwonii, które są ukłonem w stronę nut zapachowych ukrytych w produkcie.

AQUA INFINI Lotion Pielęgnujący

Galénic Lotion nawilżający to podstawowy produkt codziennego rytuału urody. Naukowcy Galénic stworzyli specjalne połączenie składników, które „zwilżają” skórę, nie powodując późniejszego wysuszenia. Formuła składa się w 80% z wody i w 20% z żelu TAMIS3MOLECULAIRE™. W skórze otwierają się kanaliki, którymi inne kosmetyki pielęgnacyjne mogą wniknąć do jej wnętrza. Żel, który okleja ścianki kanalików, nie pozwala wodzie odparować i pomaga składnikom aktywnym przenikać w głąb skóry.

Zdolność do zwiększania skuteczności pielęgnacji w przypadku lotionu została zmierzona w dwóch badaniach klinicznych obejmujących parametr nawilżania:

  • zastosowanie emulsji, bez lotionu – siła nawilżania na poziomie 60%
  • emulsja Aqua Infini nałożona po zastosowaniu mleczka Aqua Infini – siła nawilżania na poziomie 79% (prawie 20% dodatkowego nawilżenia i przygotowania do dalszej pielęgnacji)

*Potwierdzona w badaniu w połączeniu z kremem odświeżającym Aqua Infini i Emulsją Korygującą Ophycee marki Galenic.

Sposób użycia: Lotion wklepywać palcami i wewnętrzną stroną dłoni, ze względu na działanie okluzyjne. Nie nakładać za pomocą płatka kosmetycznego, który pochłonie całą wodę zawartą w mleczku.

Cena 72,30 zł / 200 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.