Linia Care Control – cera tłusta i mieszana

Care Control to linia pielęgnacyjna do skóry tłustej i mieszanej. Opiera się na złuszczającej sile 5 kwasów owocowych oraz Anti-Pollution Complex.

Linia Care Control jest bogata. Znajdziemy w niej kremy, żel i pianka do mycia, tonik, maskę, korektor na niedoskonałości czy peeling. Kosmetyki polecane są do cery z niedoskonałościami, tłustej, mieszanej, gdyż ich składniki główne to kwasy owocowe: glikolowy, mlekowy, cytrynowy, winowy, jabłkowy, znane ze swojej skuteczności w kosmetyce profesjonalnej, złuszczają naskórek, redukują niedoskonałości cery, w tym zaskórniki i przebarwienia, odblokowują pory. Sprawiają że skóra staje się gładsza, odzyskuje świeży wygląd i zdrowy koloryt. Z kolei drugi ważny składnik to Anty-Pollution Complex – chroni skórę przed zanieczyszczeniami, które mogą być dodatkową przyczyną powstawania niedoskonałości. Przykładowe kosmetyki z linii:

SORAYA CARE CONTROL KREM NAWILŻAJĄCO-MATUJĄCY NA DZIEŃ

Krem nawilżająco-matujący na dzień z aktywną formułą skutecznie pielęgnuje skórę, matuje ją, dodatkowo dając uczucie nawilżenia utrzymujące się cały dzień. Krem ma odpowiednią, lekką konsystencję, nadającą się do stosowania pod makijaż. Nie powoduje powstawania zaskórników. Cena ok. 17 zł/50 ml

SORAYA CARE CONTROL MASKA GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCA

Maska doskonale oczyszcza skórę, pozostawiając ją matową. Po użyciu skóra wygląda świeżo. Jest doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji. Cena ok. 13 zł/50 ml 

SORAYA CARE CONTROL PEELING GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY

Peeling odświeża i wygładza skórę, natychmiastowo poprawiając jej wygląd. Zawiera pył wulkaniczny, który głęboko oczyszcza skórę. Cena ok. 16 zł/150 ml.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.