Linia Banan&Agrest

fot. mat.pras. Tutti Frutti

Lato umili nam linia Banan&Agrest od Tutti Frutti. Poza zniewalającym zapachem czeka na nas moc zawartych w nich witamin: A, E i F oraz minerałów, a do tego naturalne olejki owocowe pełne składników odżywczych.

OLEJEK DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC BANAN&AGREST 

Na dworze jeszcze chłodno, a ty tęsknisz za ciepłem? Wskocz pod prysznic z olejkiem Tutti Frutti i dzięki jego cudownemu zapachowi przenieś się do bananowych republik. Olejek Banan&Agrest dostarczy twojemu ciału moc składników odżywczych by wyglądało jak po egzotycznych wakacjach.

ODŻYWCZY CUKROWY PEELING DO CIAŁA BANAN&AGREST

W tym kosmetyku idealne połączenie słodkiego banana i lekko kwaskowego agrestu wzbogacono o naturalne drobinki peelingujące, które pomogą nam przywrócić skórze formę po zimie. Wtórują im w tym zadaniu owocowe olejki. W efekt? Wyjątkowa gładkość naszej skóry, a do tego świetne samopoczucie!

ODŻYWCZE MASŁO DO CIAŁA BANAN&AGREST

Bananowy song nie byłby kompletny bez odżywczego masła do ciała. Tak mocno skondensowana dawka naturalnych olejków owocowych oraz witamin A, E, F i minerałów, które odżywiają ciało pozostawiając na nim zapach egzotycznej podróży to strzał w 10 gdy potrzebujesz chwili aromaterapeutycznego relaksu.

Cena olejku do kąpieli i pod prysznic: 14,40 zł

Cena masła do ciała: 14,95 zł

Cena peelingu cukrowego: 18,30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.