Limitowana edycja kremów do rąk marki Neutrogena

neutrogena

Czy to możliwe, by już jedna kropla kremu do rąk przyniosła natychmiastową ulgę spierzchniętym dłoniom i zapewniła im nawilżenie przez całą dobę? Takie działanie mają silnie skoncentrowane kremy do rąk marki NEUTROGENA, o wzbogaconej w glicerynę formule.

Dłonie są zwierciadłem człowieka, zdradzają o nas cenne informacje takie jak wiek, czy styl życia. Są także naszą wizytówką, kiedy witamy się z nowo poznanymi osobami czy w kontaktach biznesowych. Tymczasem każdego dnia narażamy je na działanie szkodliwych czynników. Gorąca woda, detergenty, a także: zimno, wiatr, suche powietrze, słońce oraz zmieniająca się ciągle temperatura sprawiają, że dłonie tracą odpowiednie nawilżenie i elastyczność. W efekcie stają się spierzchnięte i szorstkie, a skóra narażona na pęknięcia.

Pokochaj swoje dłonie!

Właściwa pielęgnacja dłoni może przedłużyć ich młodość, warto więc zacząć o nie dbać jak najwcześniej z taką samą starannością, jak o inne części ciała. Najważniejsze w ich pielęgnacji jest codzienne nawilżanie oraz zapobieganie nadmiernej utracie wody, dzięki czemu skóra na dłoniach na dłużej zachowa elastyczność i sprężystość. Trzeba jej w tym pomóc, ponieważ nie zawiera gruczołów łojowych i ma bardzo cienką tkankę tłuszczową. W związku z tym, ich naturalna warstwa ochronna jest niewystarczająca.

Jennifer Garner, amerykańska aktorka, która została ambasadorką kampanii NEUTROGENA ‘See What’s Possible’, podpowiada jak dbać o piękno dłoni – „Jednym z moich ulubieńców jest krem do rąk z Formułą Norweską. Używam go nie tylko zimą, kiedy ręce są przesuszone, choć faktycznie wówczas ciężko się bez niego obyć – ale przez cały rok. Musicie dbać o swoje dłonie, bo się „zestarzeją”. Nie chcecie przecież, żeby wyglądały staro!”

See What’s Possible – wystarczy jedna kropla kremu!

Dzięki skoncentrowanym kremom do rąk NEUTROGENA już po zastosowaniu jednej kropli poczujesz, że Twoje dłonie są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie, a skóra odpowiednio zregenerowana. Zastosowana w nich Formuła Norweska działa dwukierunkowo – nawilża skórę oraz zapobiega nadmiernej utracie wody z naskórka, wspomagając odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry. Skoncentrowane kremy do rąk NEUTROGENA w wersji zapachowej i bezzapachowej, dostępne są teraz w opakowaniach z limitowanej edycji.

Cena ok. 13,89 zł zł/50 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.