Liga Ambasadorów FACE&LOOK

kosmetyki BeOrganic

marka BeOrganic na spotkaniu Ligi Ambasadorów Face&Look

 

 

Redakcja o-you.pl miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu inicjującym projekt Liga Ambasadorów Face&Look. To wspólny medialne przedsięwzięcie platformy Face&Look, marek partnerskich oraz ambasadorów wspierających projekt.

 

Czym jest Liga Ambasadorów FACE&LOOK ?

Liga Ambasadorów to unikatowa społeczność Face&Look, skupiona wokół portalu i magazynu „Face&Look” oraz e-sklepu faceandlook.com. Członkowie Ligi stają się orędownikami danych marek, wspierają je i propagują wśród innych.

Listę gwiazd współtworzących Ligę Ambasadorów otwierają Conrado Moreno, naczelny magazynu „Face&Look” oraz Andrzej Wierzbicki i Tomasz Szmidt, twórcy marki WS Academy, znani szerokiej publiczności z programu „Ostre cięcie”.

Jako że projekt #LigaAmbasadorowFaceAndLook jest międzynarodowy, nie mogło zabraknąć także gości z zagranicy. Powiew egzotyki do projektu wnosi Kelly Troung, twórczyni marki Kelly Couronne, Wietnamka, która od 15 lat mieszka w Polsce.

Ligę zasilają osoby znane, utalentowane i o wyjątkowej urodzie. Wśród nich jest Madeline Gavi, malarka, modelka, yutuberka. Obok niej w Lidze Ambasadorów znalazły się także finalistki konkursów Miss Polonia: Hanna Dyląg, Monika Czajkowska, Nela Serwacińska, Oliwia Ziobrowska i Anna Orlińska.

Kelly Couronne oraz Conrado Moreno

projektantka Kelly Troung oraz Conrado Moreno

Partnerzy Ligi Ambasadorów FACE&LOOK

Do grona partnerów projektu należą: WS Academy Wierzbicki&Schmidt, Tizmi Cosmetics, Be Organic, Foods by Ann, Kelly Couronne, Orientana, Pierre René, SheFoot, Biosensual. Partnerami są również Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days organizowane w centrum Ptak Warsaw Expo.

Lista Partnerów Ligi Ambasadorów jest otwarta. W trakcie trwania projektu będą do niej dołączać nie tylko marki, twórcy marek kosmetycznych oraz gwiazdy i osobowości znane z mediów.

Pomysłodawcą i twórcą projektu Face&Look jest Jacek Kaczanowski. Od 2012 roku skupia wokół siebie znane osoby, marki i całą rzeszę Klubowiczek i Klubowiczów, którzy są siłą marki.

Projekt #ligaambasadorowfaceandlook to projekt globalny. Nie tylko od strony sprzedażowej, ale również budowania komunikacji konsumenckiej, strategii businessowej oraz logistyki. W tym obszarze partnerem F&L jest grupa kapitałowa OEX, działająca w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.

kosmetyki Tizmi oraz Alkemy na spotkaniu Ligi Ambasadorów Face&Look

kosmetyki Tizmi oraz Alkemie na spotkaniu Ligi Ambasadorów Face&Look

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.