Levi’s® L-Bag – debiutancka kolekcja toreb

kolekcja torebek L-bag Levi's

fot. mat. prasowe

Przedstawiamy debiutancką kolekcję toreb Levi’s® zaprojektowaną w San Francisco i wykonaną we Włoszech. Kolekcja obejmuje pięć ręcznie robionych toreb ze skóry, które staną się perfekcyjnie dobranym i niezbędnym dodatkiem do ulubionej pary jeansów.

Kolekcja L-bag oddaje hołd pierwszej w historii damskiej kolekcji Levi’s®, która powstała w 1934. Każda torba wyprodukowana została we Włoszech przez zespół rzemieślników LCB, firmy z Werony. Francuską skórę zabarwiono barwnikami roślinnymi. Ikonicznego sznytu dodają torebkom detale, jak szczegółowo wykończone elementy z żelaza np. polerowana rekonstrukcja kultowej wszywki Levi’s®.

Modele L Belt Bag i L Saddle Bag występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Pozostałe wersje: L Mini Saddle Bag i L Cross Body różnią się wielkością i sposobem noszenia. Torby zostały zaprojektowane tak, aby stać się nieodłączną częścią garderoby współczesnej kobiety. Tak, jak w przypadku swoich kultowych denimowych projektów, marka także w tej kolekcji stawia na ponadczasowość, estetykę, jakość i uniwersalność.

Skóra od samego początku stanowiła podstawowy składnik DNA marki. Levi Strauss powstało w 1853 roku w San Francisco, jako sklep pasmanteryjny sprzedający skórzane buty, paski i rękawiczki hodowcom bydła oraz górnikom. Dopiero dwadzieścia lat później marka zaczęła produkować odzież z denimu. Kolekcja L bag czerpie z autentycznego dziedzictwa Zachodu, co widać w wysokiej jakości ręcznie wykonanych detalach ze skóry i żelaza. Kolekcja toreb L bag pojawi się  12 września.                

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.