Leomi Anderson jako nowy Aniołek Victoria’s Secret

fot. mat.pras.

Leomie Anderson w marciu 2019 podpisała kontrakt, dzięki któremu stała się Aniołkiem Victoria’s Secret.

Leomie Anderson urodziła się 15 lutego 1993 r. w Londynie. Odkąd zadebiutowała w 2010 roku, zbudowała swoją modelingową
karierę dzięki licznym występom na wybiegach tygodni mody w Londynie, Nowym Jorku i Mediolanie. Wzięła udział w pokazach mody takich projektantów i marek jak Jeremy Scott, Yeezy, Tom Ford, Emporio Armani, Fenty x Puma, Julien  Macdonald, Monse, Vivienne Westwood, Moschino i wiele innych. Leomie posiada także bogate portfolio sesji zdjęciowych.
Jej fotografie były publikowane w brytyjskim i amerykańskim Vogue, Elle, Teen Vogue i Paper Magazine.

Leomie po raz pierwszy przeszła po wybiegu Victoria’s Secret w 2015 r. w Nowym Jorku. Od tej pory jest stałą bywalczynią pokazów marki – występowała także w jej kolejnych pokazach w Paryżu, Szanghaju i Nowym Jorku. W marcu 2019 r. podpisała kontrakt, dzięki któremu stała się Aniołkiem Victoria’s Secret.

fot. mat.pras.

Leomie jest znana nie tylko z najważniejszych wybiegów świata. Zasłynęła także jako autorka popularnych vlogów – regularnie publikuje filmy z poradami makijażowymi, dziennikami z tygodni mody czy relacje z podróży. Po tym, jak jeden z fanów poprosił Leomie o wypowiedź na temat presji, którą społeczeństwo wywiera na młode kobiety, założyła LAPP the Brand. To jej własna marka odzieżowa, ale także platforma swobodnej wymiany poglądów dla kobiet w świecie mody. LAPP przyciąga duże zainteresowanie mediów, a Leomie stale udowadnia, że w świecie mody nie ma dla niej granic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.