Olej LenVitol w codziennym menu

lenvitol

Często wydaje się, że potrzebny jest specjalny moment, by wprowadzić w swoje życie zdrowe nawyki. Nic bardziej mylnego! Każda chwila jest ku temu idealna. Olej lniany LenVitol idealnie wypełni nowe, bardziej zrównoważone menu.

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia niż zdrowe i smaczne śniadanie. Przy obecnym trybie życia istotne jest, poza jego składnikami i wartością odżywczą, by jego przygotowanie nie zajmowało dużo czasu. Szybko i zdrowo? To połącznie może wydawać się niemożliwe. Jednak z Olejem lnianym LenVitol jest dokładnie tak – szybko i zdrowo.

Jakie śniadanie zapewni nam energię na cały poranek? Owsianka z ulubionymi owocami. Przygotowanie jej nie zajmie dłużej niż 5 minut. Do miski wrzucamy 3 łyżki płatków owsianych, zalewamy je gorącą wodą (3 milimetry ponad stan płatków), kroimy na mniejsze kawałki ulubione owoce – banany, jabłka, truskawki, śliwki (ogranicza nas wyłącznie sezonowość). Wrzucamy je do miski, polewamy Olejem lnianym LenVitol (ok. 2 łyżek stołowych), posypujemy nasionami słonecznika lub dyni i… gotowe!

Olej lniany LenVitol powstaje według tradycyjnej metody tłoczenia na zimno. Charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów wielonienasyconych. Zawiera aż ponad 50% drogocennych kwasów omega-3.

Ceny:

ok. 16 zł/250 ml

ok. 28 zł/500 ml

ok. 46 zł/1000 ml

Więcej informacji na stronie www.lenvitol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.