Matujący krem nawilżający skórę Biotaniqe

krem Biotanqe

Nawilżająca kolekcja Biotaniqe to nowoczesne emulsje pielęgnacyjne. Głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz regeneracja przy jednoczesnym wsparciu pożytecznej mikroflory skóry to sedno preparatów z tej linii.

Sercem preparatów Biotaniqe jest Pro.aQua – świeża, oczyszczona woda Aqua Purificata z technologią probiotyczną. W przeciwieństwie do „zwykłej”, wodociągowej wody, na której bazuje wiele znanych kosmetyków, nie zawiera minerałów obecnych w twardej wodzie, zanieczyszczeń czy szkodliwych patogenów, mogących wywołać mikropodrażnienia skóry. Pro.aQua zawiera probiotyk Lactobacillus Ferment Lysate, który oddziałuje na mikroorganizmy bytujące na skórze i aktywnie hamuje ich rozwój, przez co skóra jest bardziej odporna na podrażnienia, szybciej się regeneruje, staje się silniejsza.

Lekki matujący krem nawilżający skórę Biotaniqe do cery tłustej i mieszanej

Ultralekka nawilżająca emulsja o delikatnej, nietłustej konsystencji, zawierająca kompozycję regulujących składników aktywnych wspierających skórę w walce z nadprodukcją sebum oraz rozszerzonymi porami. Aktywny Węgiel z Bambusa, niczym magnes, dogłębnie oczyszcza skórę z nagromadzonych toksyn i zanieczyszczeń. Odblokowuje i ściąga zatkane pory. Działa silnie antybakteryjnie, przez co hamuje powstawianie niedoskonałości. Matujące mikrogąbki pochłaniają nadmiar sebum, zapewniając naturalne, matowe wykończenie. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów. Cena ok. 16,99 zł/50 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.