Maska algowa peel-off to zabieg stosowany w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych po intensywnych kuracjach i jako osobny zabieg upiększający. Teraz taki zabieg możesz wykonać w domowym zaciszu.
Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom maska alginatowa nawilża i rewitalizuje cerę. Proszek z perły ostrygi jest niezwykle bogaty w proteiny, lipidy i aminokwasy, działa przeciwzmarszczkowo. Skóra staje się nawilżona, naturalnie odżywiona, gładka i jędrna.
Efekt:
– głębokie nawilżenie i poprawa elastyczności
– zregenerowanie skóry
– blask i wyrównanie kolorytu.
Wskazania:
Skóra sucha, wymagająca nawilżenia, odmłodzenia, z pierwszymi oznakami starzenia.
Sposób użycia: Zawartość saszetki wsyp do miski, dodaj 50 ml wody i wymieszaj, aby uzyskać gładką masę. Równomiernie rozprowadź maskę na oczyszczonej skórze, omijając okolice oczu. Poczekaj do całkowitego wyschnięcia ok 15-20 minut. Zdejmij maskę z twarzy. Pozostałości wytrzyj wacikiem nasączonym ciepłą wodą.
Cena 11 zł.