Lampki Dumel do snu

Dumel

Lampka Dumel Mushroom

Twoje dziecko nie chce samo przebywać w ciemnym pokoju? Nie zmuszaj go do tego. Po prostu zadbaj o delikatne oświetlenie, a problem zniknie sam.

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym często boją się przebywać w ciemności. To zrozumiałe. Maluch w tym wieku miewa trudności z rozróżnieniem fikcji od rzeczywistości. Wierzy, że przedmioty mają ludzkie cechy i nadprzyrodzone moce, a wytwory jego wyobraźni wydają się być dla niego niezwykle realne. Niestety, ciemność uruchamia wyobraźnię, a ta potrafi płatać przeróżne figle. Jest to lęk naturalny i w miarę rozwoju dziecka powinien sam ustąpić miejsca odwadze. Poza tym poprzez doświadczenie lęku, dziecko uczy się kontrolować go i wykorzystywać.

Światło czyni cuda

Dlatego nie należy zmuszać malucha do przebywania w ciemnym pokoju. W ten sposób jedynie spotęgujemy jego strach, a przecież bardzo ważne jest, aby dziecko we własnym domu miało poczucie bezpieczeństwa. Idealnym rozwiązaniem jest włączenie delikatnego oświetlenia, które subtelnie rozświetli ciemność, ale nie będzie raziło. Dzięki niemu możemy wykreować bajkowy świat, który uspokoi i ukoi do snu. W magiczny świat zabiorą dzieci najnowsze propozycje marki DUMEL DISCOVERY LIGHT.

Wymarzone dla dziewczynki

Każdą dziewczynkę zachwycą projekcje motyli i kwiatów pojawiające się na ścianie i suficie pokoju. Przenośny Kolorowy Projektor (cena około 69 zł) to idealna lampka do pokoju małej księżniczki. Jego kolorowe, cieple światło ożywi pokój. Projektor wyświetla 8 różnych projekcji. Posiada automatyczny wyłącznik. Dla zwolenników kinkietów marka DUMEL DISCOVERY LIGHT proponuje Kwiatowy Ogród w Moim Domu (cena około 80 zł).

Dumel

Dumel Flower Garden

Do zestawu świetlnego dołączone są również naklejki ścienne do wielokrotnego użytku z wizerunkiem ogrodu. Już po chwili pokój ożywi wspaniały bajkowy ogród. Zestaw daje możliwości 6 różnych efektów świetlnych. Zabawka ma automatyczny wyłącznik. Oba oświetlenia przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia.

Idealne dla chłopców

Chłopców z pewnością oczaruje Ekspedycja Dinozaurów w Moim Domu (cena około 75 zł). Wystarczy udekorować ścianę naklejkami z wizerunkiem dinozaura (do wielokrotnego użytku), a pod nimi – zamocować specjalny aktywator światła. Po włączeniu prehistoryczny zwierz zmienia się w realistyczną postać!

Dumel Donosaur Expedition

Dumel Donosaur Expedition

Aktywator uruchamia również dźwięki charakterystyczne dla dinozaurów oraz efekty świetlne. Zestaw Ekspedycja Dinozaurów to wspaniała przygoda dla maluchów, tym bardziej, że naklejka z wizerunkiem dinozaura ma aż 60 cm wysokości! Zabawka ma automatyczny wyłącznik. Świetnie sprawdzi się również Pochodnia w Twoim Domu (cena około 54 zł).

Dumel Torch in My Room

Zabawkę, właśnie jak prawdziwą pochodnię, montuje się na specjalnym uchwycie na ścianie, a po włączeniu realistyczny migający „płomień” nadaje pomieszczeniu tajemniczy klimat. Czas na nocne poszukiwanie skarbów, z pochodnią, która rozświetli drogę w ciemności! Oświetlenia przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia.

Dla nieco starszych

Nieco starsze dzieci zachwycą się kinkietami w formie kuli ziemskiej i księżyca. Kula Ziemska (cena około 75 zł) pokazuje rozmieszczenie oświetlenia na globie oraz jego natężenie. Światła na naszej planecie zapalane są od wschodu na zachód. W przypadku Księżyca można odsłaniać jego kolejne fazy. Oba kinkiety przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.

Dumel Moon

Dumel Moon

Dumel Earth in My Room

Dumel Earth in My Room

Dla fanów kultowego filmu Gwiezdne Wojny, z okazji wejścia do kin nowego odcinka, firma DUMEL (na licencji Star Wars) przygotowała 4 różne świetle Miecze (cena około 99 zł)! Wszystkie wydają dźwięk charakterystyczny dla mieczy Star Wars.

Dumel Star Wars

Dumel Star Wars

Można je zabrać w każde miejsce, a po zakończonej zabawie umocować na ścianie. Dostępne są w różnych kolorach. Przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.