Kuracja SheeFoot

fot. mat.pras.

Jeśli nie zdążyłaś przygotować stóp na nadejście lata z maską złuszczającą do stóp, nie ma problemu. Dwustopniowa kuracja regenerująca dla stóp SheeFoot załatwi sprawę w jeden wieczór.

Maska złuszczająca zaczyna działać dopiero po kilku dniach od zastosowania. Przynosi efekt w postaci kilkudniowego łuszczącego się na stopach naskórka. Na taki domowy zabieg może być już za późno! Jeśli twoje stopy pozostawiają wiele do życzenia, sięgnij po wygładzające skarpetki z peelingiem enzymatycznym. W około 30 minut uzyskasz efekt gładkich i miękkich stóp widoczny od razu, bez złuszczania naskórka.

Zabieg regenerujący SheeFoot zamknięty jest w foliowym opakowaniu. W jednej części znajduje się peeling, a w drugiej skarpetki.

Etap 1 – na wilgotne stopy nałożyłam przyjemnie pachnący, dość gęsty, gruboziarnisty peeling i zrobiłam krótki masaż. Drobinki ścierające były wyraźnie wyczuwalne. Zgodnie z opisem na opakowaniu, enzymy z papai i owoców cytrusowych zawarte w peelingu rozpuszczają martwy naskórek, a łupiny orzechów i zmielone pestki moreli pomagają usunąć go z powierzchni skóry. Po masażu spłukałam peeling. I już na tym etapie widać różnicę. Skóra stóp jest wyraźnie wygładzona i zmiękczona.

Etap 2 – z opakowania nr 2 wyjęłam skarpetki, które trzeba rozerwać albo lepiej rozciąć nożyczkami, bo są szczelnie zamknięte. Założyłam je na 30 minut. Skarpetki są wyłożone w środku włókniną, nasączoną maską regenerującą, zawierają mocznik i masło shea. To dobre i sprawdzone już nie raz przeze mnie składniki, idealne do regeneracji skóry stóp. Efekt faktycznie widać od razu – pionowych bruzd na piętach jest zdecydowanie mniej, skóra jest wygładzona, nawilżona i przyjemna w dotyku.

Moje stopy są często przesuszone i szorstkie. Takie jednorazowe skarpetki przynoszą mi wyraźną ulgę i poprawiają kondycję skóry stóp. Minus? Zabieg muszę powtarzać, by utrzymać efekt, bo trwa on tylko kilka dni. No cóż, nic nie trwa wiecznie. Na szczęścia produkty SheeFoot nie są drogie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.