Kulisy sesji zdjęciowej Kelly Couronne

sesja zdjęciowa

fot. Bruno Fidrych/ Plaster studio

W ostatnim czasie głośno było o projektantce z Wietnamu Kelly Truong , która od 15 lat mieszka w Polsce i właśnie otworzyła swój pierwszy butik w Warszawie.  Jej marka Kelly Couronne doczekała się właśnie pierwszej profesjonalnej sesji.

 

Ambasadorkami marki są dwie niezaprzeczalnie piękne kobiety: Magdalena Gawęcka – malarka, YouTuberka, modelka oraz Kelly Troung, projektantka i businesswoman. Piękno i egzotyka w jednym.

Ekipa realizująca wizerunkową sesję zdjęciową dla marki Kelly Couronne miała nie łatwe zadanie do wykonania. Projektantka ma bowiem w planach podbój nie tylko polskiego rynku. Finalnie zdjęcia z sesji będą użyte do międzynarodowej kampanii reklamowej marki Kelly Couronne. Sesja, która odbyła się w Plasterstudio w Warszawie, zakończyła się sukcesem i zaowocowała pięknymi zdjęciami. Urok modelek i profesjonalizm ekipy gwarantowały sukces estetyczny, a przy okazji – co widać na zdjęciach z planu – była to świetna zabawa.

Już dziś projektantka zapowiada otwarcie kolejnych butików stacjonarnych w Polsce, oraz otwarcie flagowego salonu w Hanoi.

Kelly Troung

fot. Bruno Fidrych/ Plaster studio

 

sesja

fot. Bruno Fidrych/ Plaster studio

 

sesja zdjeciowa

fot. Bruno Fidrych/ Plaster studio

 

Produkcja sesji: PRomotion Instytut Events.

Foto backstage: Bruno Fidrych/ Plaster studio

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.