Kto dostanie zakaz wstępu na siłownię

Kto dostanie zakaz wstępu na siłownię

|Fot: Shutterstock

Jeśli kiedykolwiek potrzebowałaś motywacji do ćwiczeń, ta siłownia zapewni ci tą najskuteczniejszą. Jeśli nie osiągniesz założonych wyników, dostaniesz zakaz wstępu.

Mocne. Ale pewnie skuteczne. Chodzi o nową siłownię w Londynie – Fe Finess. Jej właściciele już zapowiedzieli, że każdy, kto nie będzie osiągał wyznaczonych przy pierwszych zajęciach celów, straci członkostwo i możliwość uczestniczenia w zajęciach.

Za tą restrykcyjną filozofią stoi Justin Maguire. Dietetyk i kulturysta, pracujący w branży od 15 lat. Wierzy, że każdy człowiek powinien mieć jasno wyznaczone cele i kroki do konsekwentnej ich realizacji. – „Często widzę, jak ludzie idą na skróty, a to, co robią, dalekie jest od aktywnego stylu życia” – podkreśla Maguire w wywiadach, tłumacząc swoją filozofię. – „Na drodze stają im zobowiązania prywatne lub zawodowe, i nie są w stanie przestrzegać naszego planu. Moja siłownia nie tylko pozwoli zdrowo żyć, ale także zmieścić ten zdrowy styl życia w codzienne, stale napięte zobowiązania życiowe”.

Maguire obiecuje wsparcie na kolejnych etapach treningu, tak aby jego klienci odnosili sukcesy. Ci, którzy zaczną jednak opuszczać zajęcia, będą mieli zawieszone członkostwo na siłowni. Jeśli się nie poprawią, zostanie ono wygaszone. – „Chcemy stworzyć środowisko dla osób, które naprawdę chcą się zmienić i być bardziej zdrowe” – powiedział Maguire.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.