Kto brał udział w sesji #Tolerance

Omenaa Mensah głośno mówi o tolerancji, z której brakiem często się spotyka. Niedawno do sesji promującej tolerancję zaprosiła wiele gwiazd. Wiesz, kto przyjął zaproszenie?

Gwiazdy_na_rzecz_tolerancji_-_omenaa.pl_8

Omenaa Mensah, znana przede wszystkim jako pogodynka TVN, to nie tylko kobieta mediów. To także bizneswoman i właścicielka marki meblowej Ammadora, ekspert w zakresie autoprezentacji, doktorantka SGH, autorka książek, ale przede wszystkim kobieta wielkiego serca, która od lat angażuje się w różnorodne akcje charytatywne. Pragnąc jeszcze więcej dać z siebie, ponad rok temu Omenaa założyła Fundację Omenaa Foundation.

Gwiazdy_na_rzecz_tolerancji_-_omenaa.pl_6

Jednym z filarów, na którym opiera się działalność fundacji, jest tolerancja. Dziennikarka z racji egzotycznej urody w swoim życiu miewała różne doświadczenia związane z dyskryminacją. Dlatego piętnuje nietolerancję, a promuje postawy akceptujące i szanujące innych ludzi, bez względu na ich narodowość, wygląd, wyznanie, wiek czy orientację seksualną.

Gwiazdy_na_rzecz_tolerancji_-_omenaa.pl_1

W imię swoich celów, zorganizowała sesję #Tolerance i zaprosiła do niej gwiazdy. Zaproszenie do akcji przyjęli: Natalia Partyka (tenisistka stołowa, reprezentantka Polski, która pomimo swojej niepełnosprawności rywalizuje w zawodach także z zawodniczkami pełnosprawnymi), Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Karolina Szostak, Monika Olejnik, ze swoim bratankiem o egzotycznej urodzie Adamem Olejnik, Majka Jeżowska, Joanna Kryńska (dziennikarka TVN24), Tomasz „Kowal” Kowalski, (zwycięzca 4 edycji „Must Be the Music”), Michał Piróg, Andrzej Sołtysik, Sławomir Uniatowski, Jakub Porada, Łukasz Jakóbiak, Jacek Pałasiński (dziennikarz TVN24), Michał Sobolewski zwany SOBOTĄ (muzyk, który gdy publicznie pokazał zdjęcia ze swoją egzotyczną żoną, spotkał się z falą hejtu i nienawiści) oraz Tomasz Olejniczak, projektant i twórca marki Tomaotomo. Wraz z Omenaa Foundation przygotował bluzy, w których wystąpili bohaterowie sesji.

Gwiazdy_na_rzecz_tolerancji_-_omenaa.pl_12

Mat. Pras.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.