Kryształowa kolekcja zegarków Caravelle

fot. mat.pras.

Modne zegarki marki Caravelle New York są ikoną już od 1962 roku. To właśnie Nowy Jork wyznaczał trendy dla światowej mody. Przemieszanie akcentów i klimatu Central Park, Times Square oraz Broadway’u za każdym razem daje niesamowity efekt. Powstają kolekcje pięknych damskich zegarków naprawdę działających na zmysły. Najnowsze modele – zegarki z kryształkami Swarovski, celnie oddają szum nowojorskiego miasta, piękno każdej kobiety, a także błysk niepowtarzalności każdej przeżytej chwili.

Zegarki z kryształkami Swarovski

Nowojorska marka zegarków Caravelle znalazła sposób, by uszlachetnić swoją kolekcję zegarków dla kobiet. Wystarczył jeden pewny krok, by zbliżyć się jeszcze bardziej do luksusu i szałowego designu rodem z Nowego Jorku. Krokiem tym okazała się współpraca z marką Swarovski. Kultowe, ekskluzywne kryształki pojawiły się tarczach zegarków i trzeba przyznać, że modele nie mają sobie równych. Nierówne cięcie, błysk, a także świadomość tego, iż mamy do czynienia z jednym z modniejszych i pożądanych dekorów w świecie biżuterii sprawiają, iż zegarki Caravelle zyskały zupełnie nową odsłonę.

Kryształową kolekcję zegarków można obejrzeć na stronie autoryzowanego sprzedawcy marki: www.zegarek.net/zegarki/caravelle/index.html

Gwiazdy wśród zegarków Caravelle

Na szczególną uwagę zasługuje bestsellerowy model Caravelle 44L121. Nieregularne czarne kryształki wypełniają tarczę zegarka po brzegi. Przepięknie się mienią, a oprawa w kolorze złota dopełnia całości. Inny szałowy model to niemal bliźniaczy Caravelle 44L231, z tym że bazujący na odcieniach różowego złota. Zegarki prezentują kunszt nowojorskich projektantów, który w niebanalny sposób podkreśla luksusową stronę użytkowej biżuterii.

Marka z Nowego Jorku ma świadomość, w jaki sposób projektować zegarki modowe, by podbiły one serca wszystkich wielbicielek oryginalnych akcentów w swoich stylizacjach. Dlatego właśnie w serii użyto również kryształków Swarovski w jaśniejszych, kobiecych odcieniach, jak słodki róż będący usposobieniem wielu kobiet. Różowa tarcza to atut modelu Caravelle 44L212, z kolei Caravelle 44L230 kusi pięknym turkusem.

Damskie zegarki fashion

fot. mat.pras.

W kryształowej serii zegarków Caravelle można też z łatwością odnaleźć modele w spokojniejszej wersji. Należą do nich zegarki na srebrnej bransolecie lub te mono-kolorystyczne jak Caravelle 44L222 bez kontrastowych zestawień. Bez względu na model, decydując się na markę Caravelle New York można mieć pewność, że każdy zegarek jest modelem zgodnym z aktualnymi trendami. Mało tego – będzie to jeden z najlepszych wyborów, ponieważ firma stworzyła pierwsze na świecie zegarki fashion i ma w tej dziedzinie największe doświadczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.